Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jiřina Bohdalová o úmrtí Evy Pilarové: Nic mi neříkejte, nechci to slyšet! Ať jí je zem lehká...

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
odchod legendy
Legendární zpěvačka odešla ve věku 80 let. Po prodělané operaci ledvin musela v minulém roce zrušit šňůru koncertů a na nějakou dobu byla upoutána na lůžko. Zpráva o odchodu Evy Pilarové zaskočila kolegy z divadelního světa. První reakci poskytla zaskočená herečka Jiřina Bohdalová.

"Nic mi ani neříkejte. Špatnou zprávu nechci slyšet," ozvala se do telefonu Jiřina Bohdalová. "Prokristapána, to je... Byly jsme nejen v pracovním kontaktu, měly jsme se rády. Já nevím, co říct. Budiž jí země lehká," uvedla zaskočená a velmi smutná Jiřina Bohdalová

Eva Pilarová ve věku osmdesáti let podlehla dlouhodobé nemoci. Jako první o tom informoval Blesk.cz. Zpěvačka loni v září oslavila osmdesáté narozeniny a u této příležitosti také pokřtila svoje nové CD. Na konci oslavy ale šlo vidět, že se zpěvačka velmi přemáhá a není zcela zdravotně v pořádku. Po prodělané operaci ledvin musela v minulém roce zrušit šňůru koncertů a na nějakou dobu byla upoutána na lůžko.

"Moc smutné. Byla úžasná. Báječná. Čest její památce," uvedla k odchodu Pilarové televizní moderátorka Marcela Škábová Tomčíková.

Měla božský hlas

Eva Pilarová se narodila v roce 1939 a zpěvu se věnovala již od dětství. Třikrát zvítězila ve čtenářské anketě Zlatý slavík v kategorii zpěvaček. Během své dlouhé pěvecké kariéry nazpívala velké množství známých hitů a mezi její velké přátelé patřil Karel Gott nebo Waldemar Matuška.

Zpěvačka s pěveckým talentem od boha se třikrát vdala. Jejím posledním manželem byl tanečník Jan Kolomazník, který jí byl oporou v těch nejtěžších chvílích. Z prvního manželství s hudebníkem Milanem Pilarem má Eva Pilarová syna Milana.

Související články

Další články