Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jiřina Bohdalová o legendě Karlu Gottovi: Řeknu vám, proč jsme spolu kamarádili

+ Dalších 12 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Pojilo je letité přátelství. S nadsázkou by se dalo říci, že byla Jiřina Bohdalová (88) pro legendárního zpěváka Karla Gotta(†80) jako sestra. Měli k sobě hodně blízko. I proto Bohdalová pronesla smuteční řeč na zádušní mši a vyzdvihla jeho talent, pracovitost i to, že dával lidem radost a chuť do života. Redakce eXtra.cz natočila aktuální zpravodajský film, ve kterém na Mistra vzpomínají velké osobnosti veřejného života. Právě jednou z nich je oblíbená herečka, která prozradila, v čem si s Karlem tolik rozuměli.

Jiřina Bohdalová byla s Karlem Gottem lidsky velmi spojena. A to už od prvního setkání... "Poprvé jsme se poznali při natáčení filmu Komedie s klikou. Tehdy jsem tam hrála hlavní roli a Karel byl o osm let mladší, tehdy mi tam jen zpíval. To bylo naše první setkání, v té době se mi nelíbil, ale potom nabral na váze, a to bylo ono," prozradila v dokumentu z produkce eXtra národem milovaná herečka.

Skromnost a poctivost

Smrt Karla Gotta herečku velmi zarmoutila. Přesto si vždy bude pamatovat, co spolu prožili. "Myslím, že Karel se jednak strašně rád smál a měl rád pohodu, kterou ale také rozdával. A já ráda vyprávím a on rád poslouchal. A to bylo to, co nás spojovalo. Byl velmi poctivý, pracovitý, skromný a vzdělaný člověk. On byl tak vychovaný," říká Jiřina Bohdalová, která se netají ve filmu ani tím, proč Karla Gotta lidé milovali.

Podívejte se ve videu na trailer k filmu. Dokumentární film Pět vzpomínek na Karla Gotta přineseme na webu eXtra.cz dne 14. března 2020. A jak se k Mistrovi vyjádřily další osobnosti? Najdete zde níže.

Zdeněk Troška promluvil o Karlu Gottovi a vyřkl krutý verdikt o jeho talentu, který lidi zklame

Bohuš Matuš promluvil o Ivaně Gottové: Teď vám řeknu pravdu o jejím manželství

Tajemství duetu Karla Gotta: Skladba Srdce nehasnou mě napadla na záchodě, říká Richard Krajčo

Související články

Další články