Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jiřina Bohdalová o jiných pohlavích: Trošku magor, trošku blbci, tak mi je ukažte

Jiřina Bohdalová na snímku z roku 2019.
Zdroj: Showpix

Jiřina Bohdalová (90) asi nestíhá zírat, jakou národní hrdinkou se momentálně stala u všech, kteří mají alergii na Prague Pride a sexuální menšiny vůbec. Její řadu měsíců starou kritiku různých pohlavních identit totiž někdo nyní účelově vytáhl a teď se lavinovitě šíří sociálními sítěmi včetně profilů Andreje Babiše.

Jiřina Bohdalová: Několik pohlaví? Trošku magor, trošku blbci

„Svět je nemocnej. A naše malá zemička taky. Když máme několik pohlaví. Když máme Me Too. Když máme já nevím co. Vždyť je to příšerný. Vždyť je to proti zdravýmu rozumu. Já nevím, kde ty pohlaví mám, jestli v podpaždí nebo jestli mi je tatínek zapomněl udělat. Vždyť ty lidi mluvěj blbosti. To mě na tom straší,“ uvedla v pořadu Reflexu Prostor X již v květnu tohoto roku.

Když moderátor namítl, že takoví lidé mají jen jiný pohled na svět, začala si klepat na čelo. „Ale co to je… Trošku magor, trošku blbci. Tak mi ukažte ta pohlaví,“ vybídla Čestmíra Strakatého.

Ať nevykřikují pitomosti

Ani s tím, že by měli právo myslet si, co chtějí, herečka nesouhlasí.

Nemaj, protože to hlásají. Ať si to myslí pro sebe, ale ať to nevykřikují, tyhle pitomosti. Nemají co dělat, daří se jim moc dobře, za nic! Tohle by se mělo změnit.“ prohlásila razantně žijící legenda Jiřina Bohdalová, u které by pangender osoby nebo ty, označující se jako Dvojí duch, asi úplně neuspěly.

Bohdalovou využil i Babiš

Ve svém věku má samozřejmě právo myslet si a říkat, co chce, zajímavé ale je, že v době vydání rozhovoru bylo ticho po pěšině. Až teď, když probíhá další ročník Prague Pride (tentokrát bez průvodu, ale hlavně formou projekcí, diskuzí či přednášek včetně těch pro nebinární a intersex lidi), někdo úryvek z rozhovoru vytáhl a ochotně se šíří mezi těmi, kteří jsou proti LGBT+ a sexuálním menšinám vůbec.

Předvolební polívčičku si přihřál i premiér Andrej Babiš, který video sdílel s tím, že herečku má rád. Proti tomu se ohradil autor rozhovoru. „Účet premiéra Babiše sdílí na Facebooku můj výstřižek z rozhovoru s Jiřinou Bohdalovou ‚ukradený‘ z TikToku, s komentářem ‚to musíte vidět‘. What a time to be alive (v překladu cosi jako úžasná doba k žití - pozn. red.) ,“ napsal Strakatý na svůj Twitter a do šéfa hnutí ANO si ještě dál rýpl. „Jsem zvědav, jestli podobně ocení i zítřejší rozhovor s jeho synem,“ narážel na své nové výbušné interview s Andrejem Babišem mladším.

Došlo mi WhatsAppem

Došlo mi WhatsAppem. To musíte vidět. Jiřinku mám rád ❤️

Zveřejnil(a) Andrej Babiš dne Úterý 3. srpna 2021

O reakci na současnou smršť zájmu o její názory jsme požádali i samotnou Jiřinu Bohdalovou, ale po položení otázky prohlásila, že o ničem neví, že je na dovolené a že se k ničemu nebude vyjadřovat.

Jiřina Bohdalová je i proti popíračům covidu

O již poměrně historické vyjádření herečky začala houfně informovat i média, ale hlavně se šíří mezi desetitisíci odpůrců LGBT+.

Ti nyní vynášejí Jiřinu Bohdalovou do nebes, ale protože se jejich množina významně protíná s odpírači očkování a opatření proti covidu, asi by neměli zapomínat na to, že i takové lidi Bohdalová tvrdě zkritizovala.

„Opatření jsou dlouhá a pro někoho unavující, ale to se nedá nic dělat. Ti, kdo nezažili válku, si holt myslí, že se vše dá obelstít, ale opravdu nedá. Chce to trpělivost… Lidé, kteří tomu nerozumějí, by do situace neměli vůbec mluvit. Je třeba srazit kufry a poslouchat, jinak se z toho nedostaneme,“ uvedla v dubnu pro eXtra.cz.

Související články

Další články