Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jiřina Bohdalová o 89. narozeninách: Oslava bude až za rok. Doufám, že tu ještě budu

Jiřina Bohdalová o 89. narozeninách: Oslava bude až za rok. Doufám, že tu ještě budu
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 41 fotografií
exkluzivně
Legendární herečka Jiřina Bohdalová má dnes 89. narozeniny, ale žádnou oslavu nechystá. Paní Bohdalová plánuje s větší parádou oslavit až příští rok, kdy bude mít kulatiny. Speciálně pro redakci eXtra však prozradila, co by si moc přála. Herečka ví, jak je v životě důležité zdraví a obzvlášť v této krizové době. Je na ní vidět, že život má opravdu ráda a užívá si ho plnými doušky.

Při otázce, zda bude letos slavit své narozeniny, odpověděla velmi striktně. "Nebudu. Opravdu nebudu, protože čekám na příští rok. To bude až to kulatý," přiznala nám Jiřina Bohdalová s tím, že ještě neví, zda to bude nějaká obrovská sláva.

Zdraví si nevybírá, míní Jiřina

Herečka nám prozradila, že si k letošním narozeninám přeje, aby se hlavně dožila těch příštích. "Člověk by tu rád ještě byl," přiznala Jiřinka. Díky své mladé duši by tu mohla být klidně dalších několik desítek let, ale to nedovoluje fyzická schránka. "Podle duše bych tu mohla být, ale holt to zdravíčko si nevybírá, jak vidíte. Umírají i mladí. Takže každý máme svůj budík," uvedla Bohdalová.

"Podívejte se na Jiřinu Jiráskovou, byla stejně stará. Každý to máme nějakým způsobem nahoře spočítané," připomněla herečka. Zeptali jsme se také, jaký dárek jí v minulosti udělal největší radost. "Já nechodím do minulosti. Já se koukám dopředu," uvedla Jiřinka nakonec.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy