Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Jiřina Bohdalová na pohřbu Gotta ublížila Dominice: Bolela mě její slova!

Jiřina Bohdalová na pohřbu Gotta ublížila Dominice: Bolela mě její slova!
Zdroj: profimedia.cz, reprofoto ČT
+ Dalších 26 fotografií
pohřeb gotta
Dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta opouští Česko se smutnou náladou. Dominiku Gottovu (46) ranila slova Jiřiny Bohdalové. Herečka při smutečním proslovu zapomněla na to, že Gott měl 4 dcery. Bohdalová v proslovu zmínila jen Charlotte a Nelly, ale na Domču a Lucku zapomněla.

Dominika Gottová je ráda, že má poslední rozloučení s tatínkem za sebou. Do Česka dorazila bez manžela a nyní se vrací do Finska. A na srdci si nese další bolest. Velmi ji ranila slova, která na pohřbu pronesla Jiřina Bohdalová

"Velkým zklamáním byl projev Jiřiny Bohdalové, která mluvila jen o Charlotte a Nelly, ale já a Lucie jsme taky jeho děti. Úplně jako by na nás zapomněla. Přemýšlela jsem pak, že nejsme brány jako rodina. S Luckou jsme to neřešily, ale mám pocit, že ji to také zasáhlo. Bylo mi to vážně líto a bolelo mě to," uvedla Dominika pro Blesk.

Ta se před smrtí svého otce potkala s Ivanou Gottovou (43). Obě ženy spolu nemají žádný problém. Ivana dokázala dát rodinu znovu dohromady ještě dříve, než Gott definitivně odešel. Dominika otci slíbila, že bude dbát na svou životosprávu. Nyní se vrací do Finska, aby pečovala o manžela.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy