Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jiřina Bohdalová je v nemocnici: Ležím na kapačkách. Modlím se, aby se to už zlepšilo, řekla

Jiřina Bohdalová
Zdroj: HerminaPress
+ Další 2 fotografie
Zdravotní stav

Jiřina Bohdalová (91) by se měla šetřit, ovšem místo toho obráží jedno představení za druhým. Zdraví jí ale nakonec řeklo stop a herečka se momentálně nachází v Nemocnici Na Homolce s chřipkou a pohnutou páteří, kde se o ni stará profesor Neužil, jak píše Blesk.

Legendární herečka Jiřina Bohdalová nezastaví, ale nyní si musí na nějaký čas odpočinout a všechnu práci odložit. Nejen že ji trápí chřipka, ale hnula si také s páteři, kvůli čemuž má veliké bolesti a musela být hospitalizována. „Mému tělu je přes devadesát let, bohužel, s tím nic nenadělám. Ležím na kapačkách, pokaždé se mi krátce uleví, ale pak se to zase vrátí,“ nechala se slyšet pro Blesk.

„A do toho jsem si bolestivě hnula s páteří. Najednou jako když mnou projede nůž! Beru na to léky, zatím to ale příliš neustupuje. Čekám a modlím se, aby se to už zlepšilo. Trvá to už několik dní, tak doufám, že to bude brzy,“ řekla Bohdalová a dodala, že se o ni v Nemocnici Na Homolce stará profesor Neužil.

Herečka měla vystupovat v divadle v Lounech, ale tento program musela zrušit. Stejně tak zrušila účast na premiéře filmu Vánoční příběh. Jak to bude s jejími prosincovými představeními Gin Game v Divadle Na Jizerce, to zatím není jasné. Herečku však změna plánů mrzí a doufá, že se brzy uzdraví.

Nepěkná křivda

Nedávno se navíc musela potýkat s nehezkou křivdou. O víkendu měla hrát představení v Ostravě, ovšem jeden z účinkujících David Kraus řekl producentovi Petru Beránkovi, že Bohdalová je nemocná. Producent si nicméně okamžitě myslel, že je napálen, protože herečka měla hrát tentýž víkend v Divadle Na Jizerce.

„Pro mne jako producenta ‚bezva obchod‘ s někým, koho jste respektovali, a přitom se ukázalo, že je to jen temný stín chmurné minulosti a ojeb po našymu (= česky podvod od první chvíle),“ obvinil Bohdalovou v dopise, který získala i redakce eXtra.cz, Beránek.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy