Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jiřina Bohdalová je na Instagramu: Porotkyně ze Zlaté masky už má tisíce sledujících. Pomáhal jí Jakub Prachař

Jiřina Bohdalová a Jakub Prachař v show Zlatá maska.
Zdroj: TV Prima
+ Další 4 fotografie
nová doba
Sociální sítě už dávno nejsou jen pro mladou generaci, postupně se na ně přidávají i ti starší. Jednou z nich je také legendární herečka Jiřina Bohdalová (89). Se založením účtu jí pomohl Jakub Prachař (36). A právě od něj, Michaela Hudáka (51) a Libora Boučka (39) dostala i svůj první "dotykáč".

Kolegové z poroty nové televizní show Zlatá maska pozorně naslouchali, když si Jiřina Bohdalová postěžovala, že u jejího starého modelu s tlačítky chybí internet. Pánové toho využili a pořídili jí k narozeninám nový dotykový telefon za desetitisíce korun.

"Ježíšmarjá," radovala se legendární herečka a vlepila všem třem pusu. Jakub Prachař společně s Michaelem Hudákem a moderátorem Liborem Boučkem měli určitě stejnou radost jako ona. "Už jsme vám tam vytvořili profil na Instagramu, takže od teď se stáváte instagramerkou," prohlásil podle Blesku Prachař. Bohdalová teď může vidět vše ze života jejích přátel nebo sama přidávat střípky z toho svého.

Vítejte, Jiřinko, vzkazují uživatelé

Na instagramovém profilu Bohdalové se dokonce objevila i první fotka, kterou jí jistě pomohli pánové přidat, aby herečku naučili aplikaci ovládat. Na snímku jsou právě oni čtyři, porotci nové show Zlatá maska. A pod ním už přistálo pár desítek komentářů! "Jiřinko, vítejte," píší uživatelé, kteří se ji ihned jali sledovat. "Konečně! Těším se na fotky," přidali se další. Na Bohdalovou na Instagramu už čekalo asi mnoho lidí... Už ji sleduje téměř 2500 uživatelů a první snímek má skoro 900 srdíček.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy