Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jiřina Bohdalová dělá kampaň očkování: Zdraví je důležité, ráda jsem pomohla

Zdroj:
Koronavirus v ČR
Populární herečka Jiřina Bohdalová (89), která se proslavila jako Fany či v pohádce Nesmrtelná teta, ví, že zdraví máme každý jen jedno. I proto se zapojila do kampaně, která má Česku pomoci v boji s koronavirem.

„Jsem ráda, že jsem mohla pomoci. Ochrana zdraví je důležitá. Přeji hodně zdraví do nového roku všem,“ uvedla dobře naladěná Jiřinka Bohdalová, když jsme jí poděkovali, že se stala tváří kampaně v boji s koronavirem. „Jenom není pravda, že jsem za to dostala ty peníze, co napsali,“ uvedla na pravou míru, že kvůli kampani z ní milionářka není.

Jiřinu Bohdalovou oslovila agentura do části kampaně, která se jmenuje Česko testuje. „Cílem je dodat odvahu seniorům, aby se ničeho nebáli a nechali se otestovat. Opravdu to nic není, měli jsme to natočené a nafocené během chvilky. Stáli jsme v Nemocnici Na Bulovce ve frontě na test společně s Petrem Čtvrtníčkem (56), Jakubem Kohákem, Helenou Vondráčkovou (73) nebo s Romanem Prymulou, odvedli nás k sestřičkám, provedli test a hotovo,“ řekla Blesku legendární herečka.

Tvůrci kampaně, která se natáčela před vánočními svátky, věří, že právě Bohdalová má tu sílu a moc, aby oslovila nejen seniory. Výsledky kampaně a výkon Bohdalové oceníme už za pár dnů, spot začne být vysílaný.

Související články

Další články