Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jiřina Bohdalová byla poprvé po propuštění z nemocnice ve společnosti, lépe už dlouho nevypadala. Smála se i zlobila

+ Další 2 fotografie

Legendární herečka Jiřina Bohdalová (91) se po dlouhé době objevila ve společnosti a opět byla středem pozornosti. Po návratu ze špitálu sice na večírku Divadla Broadway v restauraci U Slepiček diskutovala vsedě, jinak ale měla energie na rozdávání. Jak zachytila fotografka eXtra.cz, Bohdalová se smála, ale něco ji i pořádně rozčílilo.

Jiřina Bohdalová: Zpátky mezi lidmi

Nesmrtelná teta nebo Fany, herečka Jiřina Bohdalová, si v posledních týdnech užila perné chvilky ve špitále, kde podle portálu Blesk ležela s těžkou chřipkou a zlomeným obratlem (psali jsme zde). Už je ale zase doma.

A aby nebyla stále sama, vydala se na tradiční párty Divadla Broadway v podniku U Slepiček. Mezi lidmi nekorzovala, jak je jejím zvykem – místo si našla u baru, to pak střídala s placem u DJ pultu.

A málokdo by poznal, že ještě nedávno se fanoušci báli o její zdraví.

Stará dobrá Jiřinka

Dorazila s vnukem Vojtou a hned se na ni sesypali kamarádi a kamarádky, všichni si chtěli popovídat.

A už to byla zase ta "stará dobrá" Jiřinka, jak ji dobře známe. Podnikem se rozléhal její nezaměnitelný smích, pusinkovala se a sem tam, když si zavzpomínala na něco nepříjemného, dokázala nasadit i tak naštvaný obličej, jak to dokáží jen mimořádné umělkyně s velkým hereckým rejstříkem. Rozhovory neposkytovala, zato o to více poklábosila s Pepou Vojtkem nebo kolegyní Jaroslavou Obermaierovou.

„Byla středem pozornosti a ve svém živlu,“ všimla si fotografka eXtra.cz.

Bylo vidět, jak Bohdalové pozornost okolí těsně před Vánoci zvedla náladu. Pookřála a domů odcházela pořádně nabitá energií, které teď při rekonvalescenci bude potřebovat velkou dávku.

Tak šťastné, zdravé a veselé, paní Jiřinko!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy