Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jiřina Bohdalová, Andrej Babiš, Pepa Vojtek... celý showbyznys tleskal na Plese upírů vestoje! Co na to naše hvězdy?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 13 fotografií
Kdo něco znamená, tak byl přítomen. Takto se dá asi popisovat velkolepá premiéra muzikálu Ples upírů. Doslova celé divadlo až po střechu bylo narvané hvězdami. Jaké z toho mají pocity?

Největší premiéra letošní muzikálové sezony je úspěšně za námi. V neděli bouřlivým standing ovation neboli potleskem vestoje ocenili vážení hosté uvedení muzikálu Ples upírů v GoJa Music Hall. Panu producentovi Františku Janečkovi se celková příprava a výběr díla vydařil! Jen za rekvizity, kostýmy nebo upíří zuby všech herců zaplatil miliony. A naštěstí se tato investice vyplatila a přinesla své ovoce.

Na premiéru do hlavních rolích František Janeček obsadil Mariana Vojtka (43) a Natálii Grossovou (14). Musíme konstatovat, že byl docela šok vidět čtrnáctiletou dívenku zahajovat dlouhou šňůru představení. Nakonec se risk vyplatil a Natálie Grossová svou roli zahrála jako zkušená herečka na jedničku. Dokonce i legenda českého filmu Jiřina Bohdalová z jejího výkonu byla paf!

“Takový výkon jsem u tak mladé dívky nečekala. Byla naprosto dokonalá,” komentovala výkon Natálie Grossové samotná Jiřina Bohdalová. Ta si celé představení pochvalovala do ouška partnerky Andreje Babiše (62), Moniky.

“Premiéra Plesu upírů byla neskutečná. Výkon čtrnáctileté Natálie Grossové, nádhera,” zhodnotila premiéru Monika Babišová (42).

A jak vlastně vnímala představení samotná hlavní hvězda Natálie?

„Byla jsem před svojí velkou premiérou docela nervózní. Vše nakonec dobře dopadlo, a tak se mi ulevilo. Moc děkuju Františkovi (Janečkovi) za tuhle obrovskou příležitost a roli.“

A co tvá rodina? Jak moc tě podporovala?

“Nejvíc mě podporují moje maminka se sestrou. Maminka pro mě obětovala hodně. Je pořád po mém boku a se vším mi pomáhá. V duchu také věřím, že mě seshora vidí můj tatínek a je tady se mnou.“

Slyšela jsem, že František Janeček je pro tebe víc než jenom šéf. Co je na tom pravdy?

“František je v první řadě báječný člověk. A ano, není to jenom šéf, ale v podstatě i má rodina. Je mým kmotrem a vždy tu pro mě byl.”

Ples upírů se zdá být snad ještě lepší než předchozí představení Fantom opery. V tomto díle je více humoru a nadsázky. A bezesporu se musí uznat i fakt, že takové kostýmy, jaké uvidíte v tomto představení, v jiném českém divadle neuvidíte. Jedním slovem úchvatné!

Související články

Další články