Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Jiřina Bohdalová (89) vzkázala všem popíračům koronaviru: Nezažili jste válku, nic nevíte

Jiřina Bohdalová byla celý život vášnivou řidičkou.
Zdroj: Profimedia
MOUDROST
Legendární Fany či Nesmrtelná teta Jiřina Bohdalová (89) během pandemie covidu opakovaně naléhá na národ, aby se semkl a dodržoval opatření. Teď přidala i pozorování o politicích, kteří nám lžou. Čechům, Moravanům a Slezanům navíc přes eXtra.cz vzkazuje, aby byli trpěliví. „V mém věku mi nic jiného nezbývá než říkat pravdu,“ myslí si.

Jiřina Bohdalová sepsula nepravdivé politiky

„Mnohdy mám z našich politiků pocit, že je dobře, když se nedaří… Kolikrát vidím, že nám pěkně lžou. Obrazovka je pěkná potvora a z toho, jak se lidé tváří, se dá hodně vyčíst,“ uvedla v pořadu Interview televize CNN Prima News Jiřina Bohdalová, která jako herečka umí skvěle číst v lidech.

Její slova, i ohledně toho, jak jsme jako národ přestali držet pospolu, vyvolala velký ohlas.

Věk a pravda

„Je dobře, že lidé na to, co jsem řekla, slyší. Celou dobu říkám to stejné, pravdu. Mně už nic jiného nezbývá než říkat to, co si myslím,“ sdělila eXtra.cz dáma, která začátkem května oslaví devadesátiny, ale je stále neuvěřitelně činorodá.

„Daří se mi dobře. Ano, opatření jsou dlouhá a pro někoho unavující, ale to se nedá nic dělat. Ti, co nezažili válku, si holt myslí, že se vše dá obelstít, ale opravdu nedá. Chce to trpělivost,“ doplnila paní Jiřinka.

Srazit kufry a poslouchat

Už v říjnu jiná její covidová výzva k fanouškům přes eXtra.cz rezonovala mediálním prostorem.

„Lidé, kteří tomu nerozumí, by do situace neměli vůbec mluvit. Je třeba srazit kufry a poslouchat, jinak se z toho nedostaneme,“ naléhala Bohdalová na Čechy, Moravany a Slezany.

„Je to hrozné. Jsem herečka, mohu se vyjadřovat k divadlu, už se ale nemůžu vyjadřovat k opeře, protože ji neznám, netuším, kdy se mají nadechnout, tak do toho nežvaním, i když je to taky umění,“ dávala příklad toho, proč je nesmysl bez vzdělání a praxe hodnotit pandemii z pohledu neinformovaného člověka, byť jde o příbuzný obor.

Negace aby prase vydrželo

„I ve zdravotnictví jsou různé obory, ale nemohou si do toho navzájem mluvit. Lidé ale dnes kecají do všeho. Měli by zavřít Facebooky a Instagramy, nebo jak se to všechno jmenuje. Ty negace aby prase vydrželo. A do prčic, ať už se politici přestanou hádat! Stejně jako za bolševika tu máme zase společného nepřítele,“ varovala Jiřina Bohdalová před tím, že bez táhnutí za jeden provaz se z místa nepohneme.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy