Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jiřího Pomeje ničí rakovina: Zhubl už 20 kilo a nemůže mluvit!

Andrea je stále zamilovaná, ale s Jirkovýma financema to má složité…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Rakovina je zákeřná nemoc, herec Jiří Pomeje (53) se proti ní rozhodl bojovat. Potíže s rakovinou hrtanu se rozhodl řešit dvaačtyřicetidenní hladovkou, která mu skončí devatenáctého prosince. Zhubl prý dvacet kilo a je mu pořád zima.

Jiří Pomeje trpí rakovinou hrtanu, odmítl operaci a místo toho se ji rozhodl řešit velmi drastickým způsobem. Hladovkou! Těsně před Vánoci má navštívit lékaře a dozvědět se, zda to k něčemu bylo. Třiapadesáté narozeniny 13. prosince tak nebyly důvodem k přílišným oslavám. „O hladovce se to ani slavit nedá. Malá mu nakreslila obrázek a popřály jsme mu, ale slavit to budeme až společně s Vánocemi a Novým rokem. A doufám, že i s dobrými zprávami,“ řekla Blesku Jiřího manželka Andrea.

Okolí i jeho žena Jirkovi bezmezně věří. „Fyzicky vypadá skvěle, zhubnul dvacet kilo a sluší mu to. Ustálil se i psychicky, bylo období, které bylo horší, ale teď je v pohodě. Vyloučil ze sebe vše negativní. Zvládne to, je to silnej chlap. Jen je mu teď pořád zima. Jen toho pochopitelně moc nenamluví, bolí ho to, takže jen šeptá a kašle,“ dodává Andrea.

Nezbývá nám, než držet Jiřímu pěsti.

Související články

Další články