Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jiřího Menzela museli operovat! Manželka Olga konečně promluvila o režisérově kolapsu a boji o život

Jiří Menzel je podle ženy Olgy z nejhoršího venku.
+ Dalších 5 fotografií
Jiří Menzel (79) koncem loňského roku zkolaboval a okamžitě musel do nemocnice. Docela dlouhou dobu museli oscarového režiséra udržovat v umělém spánku. Manželka Olga Menzelová (40) dlouho odmítala neblahý zdravotní stav svého muže komentovat. Ozvala se jen na Štědrý den, kdy zveřejnila dojemnou fotku z nemocnice. Pak se obrnila hradbou mlčení a znovu promluvila až nyní.

Oscarový režisér Jiří Menzel by měl být z nejhoršího venku. Vyplývá to ze slov jeho manželky Olgy Menzelové, která po dvou měsících konečně prolomila hradbu mlčení. „On se skutečně snaží a velmi bojuje. Už je ze všeho vyléčen, jen musí nabrat sílu,“ promluvila Olga pro Magazín DNES.

K zákeřnému meningokokovi, který Menzela koncem loňského roku ochromil, musel podle Olgy režisér přijít v letadle. „Jirka chytil meningokoka nejspíš z klimatizace někde v letadle, když v Košicích připravoval operu Falstaff,“ domnívá se Menzelová.

Menzelova léčba prý začala naordinováním silných antibiotik. K už tak vážné diagnóze se ale přidal ještě zánět středouší. S tím už museli lékaři vzít Jiřího na sál.

Olga navštěvuje Jiřího Menzela v nemocnici každý den. Jenže se musí starat o tříletou dceru Evičku a také devítiletou Aničku, kterou nemá s Menzelem, ale režisérem Jaroslavem Brabcem. "Naštěstí mi hodně pomáhá moje maminka,“ přiznala Menzelová.

Mohlo by vás zajímat

Další články