Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jiří Suchý (90) pár dní po kolapsu: Prozradil, co se mu stalo, a má vzkaz

Herec a hudebník Jiří Suchý.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Česká legenda

V neděli byl do Ústřední vojenské nemocnice převezen legendární český herec, hudebník a skladatel Jiří Suchý (90). Během představení měl kolaps, ale jak se později ukázalo, naštěstí se nejednalo o nic vážného. To ostatně sám Suchý potvrdil na sociálních sítích a zároveň poděkoval všem, kteří si o něj dělali starost.

Legendární český herec a hudebník Jiří Suchý všechny pořádně vyděsil. V neděli 10. října se mu totiž přímo během představení v Divadle Semafor udělalo nevolno a musel být převezen do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Právě v té se momentálně nachází také prezident republiky Miloš Zeman (77).

Jsem zdráv, uvedl

Suchý byl však ještě téhož dne dopraven domů. V úterý se ozval svým fanouškům prostřednictvím sociálních sítí. „Zpráva o mém zdravotním stavu: Jsem zdráv. A ještě něco: Kdybych neměl jednou či dvakrát do roka svůj oblíbený minikolaps, měl bych pocit, že se se mnou něco děje. Děkuju za vaše zbytečné starosti o mou osobu a mějte se skvěle!” napsal Jiří Suchý.

V komentářích pod fotografií a popiskem se to ihned začalo hemžit povzbuzujícími zprávami. Skvělá zpráva, pane Suchý! Naše obavy nicméně nejsou zbytečné, máme Vás rádi a záleží nám na Vašem zdraví,” napsal Miroslav. Mistře, jste náš živý národní poklad. Přeju hodně zdraví a spokojenosti,” přidal svůj komentář uživatel Luděk. 

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy