Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Jiří Štěpnička skončil pod tramvají: Po smrti ženy jsem duchem nepřítomný, umřít ale nechci

 Jiří Štěpnička skončil pod tramvaíj: Manželka mi všude schází, říká zdrcený herec
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
ošklivý úraz

Herec Jiří Štěpnička na nedávné premiéře v Národním divadle všechny vyděsil svým vzhledem. Přivodil si totiž nepříjemná zranění, když ho přímo před divadlem málem srazila tramvaj. Oblíbený herec teď Blesku prozradil, že jednou z příčin ošklivého zranění je to, že se stále nemůže vzpamatovat ze smrti své milované manželky. Ta ho opustila teprve před nedávnem, předtím byli svoji desítky let.

Známý herec Jiří Štěpnička mířil na premiéru představení do Národního divadla, kde měl ztvárnit postavu v adaptaci románu Karla Čapka Hordubal. Jenže to ještě nevěděl, co se mu stane. Před divadlem na ostrůvku spadl přímo pod přijíždějící tramvaj. "Chybělo málo a bylo by po mně," prozradil Blesku herec. Záchranáři ho odvezli do nemocnice, kde mu museli po pádu sešít obočí, a představení ještě toho večera odehrál s náplastmi na obličeji.

Teď se Blesku svěřil, co bylo jedním z důvodů, proč pod tramvají skončil. "Byl jsem duchem nepřítomný, protože mi nedávno zemřela žena. Byli jsme spolu skoro šedesát let. Je to hrozné," svěřil se deníku herec z Modrého kódu a rozpovídal se o manželce, kterou nedávno ztratil.

Jana mu chybí

"Napřed jsme si nepadli do oka, ale potom se to změnilo. A z té dětské lásky jsme vytvořili manželství. Odbyli jsme si s Janou krize na začátku vztahu a pak už jsme se měli jenom rádi. Nevím, jak to zvládat, Jana mi všude schází, ale přes všechny problémy se mi umírat ještě nechce," řekl Štěpnička.

Na čtvrteční představení Hordubala jen tak nezapomene ani jeden z diváků, který o Štěpničkově účasti prozradil na svém Facebooku následující: "Jiří Štěpnička nastoupil obětavě k druhé premiéře bezprostředně po úrazu, který se mu stal. Bohužel jsem se s ním po představení setkal na chirurgické ambulanci, když se mi při odchodu z hlediště zamotala na schodišti hlava a po kotrmelci jsem měl podezření na zlomeninu v oblasti ramene, ale byly to jen pohmožděniny s otoky."

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy