Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nabitý program Jiřího Procházky. Odreagování na zápase NHL, mrazivý staredown a veledůležitá bitva

Jiří Procházka si před galavečerem UFC 300 vyrazil na zápas NHL.
Zdroj: Profimedia/ Se svolením Michala Zvonaře
+ Dalších 6 fotografií
MMA

Nejlepší český MMA zápasník Jiří Procházka (31) se v noci ze soboty na neděli utká s rakouským bijcem Aleksandarem Rakičem na turnaji UFC 300 v Las Vegas. Ještě před klíčovým duelem se bývalý šampion přišel odreagovat na hokej, kde sledoval zápas mezi domácím celkem Vegas Golden Knights a Minnesotou Wild. Redakce eXtra.cz má exkluzivní záběry z hokejového utkání, v němž padlo celkem 9 gólů.

Českého MMA zápasníka Jiřího Procházku v noci ze soboty na neděli (přibližně 3:00 SEČ) čeká na turnaji UFC 300 klíčový duel s elitním bijcem Aleksandarem Rakičem. Uznávaný samuraj se v kleci objeví poprvé od listopadu 2023, kdy v souboji s Brazilcem Alexem Pereirou poznal po dlouhých osmi letech porážku.

Podobný scénář ale prý nyní absolutně nepřichází v úvahu. "Jdeme si pro to!" prohlásil Procházka v rozhovoru pro eXtra.cz už v polovině února, kdy se plně připravoval na UFC 300.


Jednatřicetiletý Čech je plný energie, je na něm vidět nejen odhodlání, ale i pohoda. Nerozhodil ho ani trashtalk, který se jeho rival, známý provokatér, snažil rozdmýchat. „Moc mluví. Vůbec mě nezná, ale pozná mě v kleci. Ucítí, jak daleko jsem ochoten zajít, abych zvítězil,“ odpověděl Procházka novinářům, jak informuje web iSport.cz.

„Opravdu se moc těším,“ řekl s úsměvem samuraj před očekávaným galavečerem. „Mám radost, že jsem se mohl vrátit tak rychle po posledním duelu v New Yorku. Jsem připravený, dobře naladěný a také zdravý, což minule chybělo,“ dodal.

Procházka navštívil zápas NHL

Český bijec se cítí natolik dobře, že v pátek večer vyrazil na zápas NHL, který začínal od 19 hodin místního času (4:00 SEČ). Přestože měl Procházka na hlavě kapuci, aby se si mohl zápas v klidu užít bez zájmu fanoušků či médií, při oslavě gólu domácího týmu vstal a radostně tleskal.

Podle zjištění eXtra.cz dorazil Procházka do T-Mobile Areny spolu s lidmi ze sázkové kanceláře, která je partnerem uznávaného fightera. Všichni si tak společně mohli nakonec vychutnat gólové hody, domácí Vegas Golden Knights zvítězili nad Minnesotou Wild 7:2.


Ještě před NHL přišly na řadu povinnosti spjaté s UFC. Oba borci si splnili váhu a následně se představili na veřejném vážení před tisícovkami lidí. Hned poté přišel na řadu mrazivý staredown i překvapivé podání rukou. Nyní se Jiří Procházka již maximálně soustředí na svůj klíčový zápas proti elitnímu Rakičovi, který by měl proběhnout kolem 3:00 SEČ. Galavečer UFC 300 můžete sledovat například na programu Nova Sport 6 nebo na UFC Fight Pass platformě.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy