Jak eXtra.cz již informovalo, Andrea Pomeje se chce s Jiřím Pomejem (53) rozvést. Prý kvůli jeho enormní zálibě v alkoholu. Říká, že když ani varování v podobě rakoviny hrtanu nepomohlo a situace se naopak zhoršuje, nemá cenu v manželství dál trpět a vystavovat dceru takovému nezdravému prostředí.

Do naší redakce se donesla zpráva, že bývalý špičkový dabér od rána dlí v nonstopu v pražské Bělohorské ulici. Když do něj náš redaktor vešel, okamžitě mu cestu zastoupil barman s omluvou, že jde o uzavřenou společnost. Jirka, kterého náš psavec málem nepoznal, jak poslední dobou sešel, seděl na baru a cosi popíjel. Vypadal hodně zbědovaně, což se může přičíst buď přemíře alkoholu, nebo reakci na složitou rodinnou situaci. Nebo obojímu. Do baru šel každopádně přesto, že moc dobře ví, že na něj venku už několik dnů číhají paparazzi několika vydavatelství.

Později nám Jirka odpověděl na pár otázek přes esemesky.

„Je mi to moc líto. Andrejce jsem moc vděčnej za to, že mi pomohla přežít. Jinak se nebudu k nastalé situaci vůbec vyjadřovat. Zavolejte Andrejce, ta vám určitě řekne pravdu,“ napsal nám.

Zanedlouho se bude stěhovat, manželka mu prý dala rázně najevo, že má jít pryč. „Je pravda, že jsem sehnal byt nedaleko, abych mohl být nablízku naší malé dceři. Postaral se o to Pavlík Pásek. Ale samozřejmě bych rád zůstal doma,“ dodal Pomeje.

Zdá se ale, že moc šancí na usmíření tu není. Andrea manžela dlouho varovala, že jednou v ní bouchnou saze a jeho údajný těžký alkoholismus už nebude dál přehlížet. „Úplně to ignoruje. Myslí si asi, že to nemyslím vážně,“ říkala nám ještě před měsícem a půl bezradně.