Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje skončil v hrozném stavu v nemocnici: ZMLÁTILY HO SCHODY!

Stav s rakovinou bojujícím Jiřího Pomeje se zhoršil.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Po kopačkách od Andrey Pomeje (29) to jde s Jiřím Pomejem (53) bohužel opravdu hodně z kopce. S odlukou, která dřív nebo později skončí rozvodem, se nedokáže smířit, a tak pije první ligu. Bohužel na to už i dojel!

O tom, že Jiří v současnosti vypadá ještě hůř než po oznámení rozchodu, kdy ho všichni viděli, jak paří v nonstopu, jsme již psali.

Jeho přátelé se už opravdu bojí, protože se prý dostal do fáze, kdy už je sám sobě nebezpečný.

„Nedávno ho odvezli do pražské Vojenské nemocnice. Nějací lidé ho totiž našli ležet pod schody. Měl spadnout z pátého schodu a zůstal tam ležet. Tak mu zavolali záchranku,“ řekl nám blízký kamarád herce, jenž se nedávno úspěšně popral s rakovinou.

„Při vyšetření – měl tupý úraz hlavy – mu samozřejmě našli alkohol v krvi. Pak se nechal odvézt zpátky na místo, kde byl nalezen. Proč ho nevzali na záchytku, to je mi taky záhadou,“ dodal přítel Pomeje, který se o něj nyní fakt už bojí.

„Co vím, tentokrát vyloženě opilý nebyl. Že mu našli chlast v krvi? Tak ten tam má v tomhle období pořád. Ale když už padá na hubu, je to fakt vážný,“ tvrdí otevřeně další Jirkův kamarád.

Tak snad je to jen dočasný stav!

Související články

Další články