Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje si zahrává: Měl jít do nemocnice, místo toho skončil v putyce!

Zdroj: ShowPix
+ Dalších 10 fotografií
Měl se hlásit v motolské nemocnici, kde mu po rakovině hrtanu implantovali umělou hlasivku, aby vůbec nějak mohl mluvit, místo naplánované kontroly ale spíš kontroloval dno skleniček s něčím ostřejším! Podívejte se na snímky Jiřího Pomeje (53) z nonstopu, kde přepíjel lítost nad rozvodem.

Kopačky od manželky Andrey Pomeje nese Jiří (53) velmi nelibě. Jak nám sdělil, radši by zůstal doma, než by se stěhoval, ale jeho nádherná žena už má dost toho, jak si ničí život a dělá vše pro to, aby se mu zhoubná nemoc zase vrátila.

Čtvrteční den tedy Pomeje trávil pod dohledem nijak se neskrývajících paparazzi v nonstopu nedaleko svého bydliště na pražském Břevnově.

„To je opravdu už trochu moc. Není to poprvé, co se pan Pomeje bez omluvy nedostavil na vyšetření. Všichni před ním v nemocnici stojí v pozoru, má tu takřka protekční péči, přesto to všechno zahazuje,“ kroutí hlavou náš zdroj obeznámený se situací bývalého dabéra na specializovaném motolském oddělení.

V jednu chvíli se Jiří těsně minul se svou ženou. Vyšla z domu, přeběhla koleje a špacírovala neznámo kam. Jiří v ten samý okamžik vyletěl z putyky a zamířil směrem k bydlišti, aby se za chvíli zase poslušně vrátil do svého „operačního střediska“. Možná je ale dobře, že se nepotkali…

Související články

Další články