Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje si vybral: Chci jizvu na krku, jakou mají chlapi!

Jiří si přál, aby měl hezkou jizvu.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Bývalý filmový producent Jiří Pomeje (53) zůstává chlapem i v těžké situaci. Redakce eXtra.cz zjistila, že ještě před zákrokem, kdy mu z krku byla odstraněna zákeřná rakovina, chtěl doslova jizvu na přání.

Náročná operace, která Pomejemu zachránila život, nebyla vůbec ničím jednoduchým. Sice bývalý filmový producent přišel o hlas, ale nepřišel o život. Dokonce ještě před samotným zákrokem požádal o to, aby měl na krku jizvu, která je vizuálně chlapská.

„Jirka chtěl jizvu do tvaru ‚U‘, která vypadá celkem dobře, protože krk je velmi viditelné místo. Chtěl tam mít jizvu, která je chlapská,“ řekl eXtra.cz zdroj, který nechtěl být jmenován.

Oslovili jsme profesora Jaromíra Astla, který Pomejemu operaci provedl a prakticky mu zachránil život za 5 minut 12, který výběr řezu ze strany producenta potvrdil. „Je pravdou, že nějaký požadavek ohledně jizvy byl,“ potvrdil naše informace Astl.

Pomeje, který se teď kvůli hlasové protéze učí znovu mluvit, zůstal chlapem i v té nejhorší situaci. Prostě i když jde o život, musí člověk vypadat dobře.

Související články

Další články