Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje se potřetí žení: Do Třebotova se sjíždějí celebrity, na prase přijede přes dvě stě prominentů!

Jiří Pomeje a Andrea čekají miminko.
+ Další fotografie

Jirka Pomeje (48) se dnes v Třebotově žení.

Své ano si s těhotnou snoubenkou Andreou (24) řeknou krátce po dvanácté na zdejší tvrzi, kde je připraven mejdan pro 250 hostů, kteří budou přijíždět celý den. Hned sto z nich pozval Jiří i na svatební oběd, zbytek se tím ale nemusí trápit, producent nechal připravit bohatý raut a bude se rožnit prase.

Čeká se silná účast celebrit v čele s Michalem Davidem (53) a oproti původním předpokladům by se snad měl ukázat i Zdeněk Troška (60), původně zaneprázdněný natáčením druhého dílu Babovřesk.

Pomeje se žení potřetí a tato veselka prý bude skromnější než ta předchozí, kdy si na zámku Hluboká bral Ivetu Bartošovou (47). Producent do poslední chvíle ladil detaily a času prý bylo málo, protože ještě včera i s kumpánem Pavlem Páskem natáčeli čtvrtý díl Kameňáku, který vzniká za rekordních 15 dnů, a do toho svatba: „Ještě že mám Andy, vzala to hodně na sebe,“ chválí svou snoubenku Jiří s tím, že tentokrát je přesvědčen o tom, že se žení doopravdy naposledy.

Náš web bude mít na místě početný tým, který vám v průběhu dne dění na divoké veselce zprostředkuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články