Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje prožil noc hrůzy: Málem se udusil, museli ho okamžitě operovat!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Herec a producent Jiří Pomeje (53), který už nějakou dobu bojuje s rakovinou a je od konce prosince hospitalizován v nemocnici, má za sebou noc, kterou si nepředstavoval ani v nejhorším snu. Původně byl v nemocnici kvůli zápalu plic, ale v noci se začal dusit. Lékaři museli provést tracheotomii, což znamená proříznutí průdušnice a zavedení kanyly, aby se herec neudusil.

Neštěstí v podobě rakoviny postihlo herce a producenta Jiřího Pomeje (53). Byl hospitalizován kvůli zápalu plic, jelikož jeho tělo bylo oslabené předchozí dvaačtyřicetidenní hladovkou. Rakovina hrtanu ale neustoupila. Herec následně prožil noc hrůzy. "V jednu hodinu v noci se Jirka začal dusit, tak musel okamžitě na operaci. Museli mu provést tracheotomii, aby mohl dýchat," řekla Blesku Pomejeho manželka Andrea

Andrea na sociální síti též vysvětlila, jak se vyvíjela rakovina vzhledem ke hladovce Přiznala, že úplně neustoupila. "Pouze se zastavila, což je podle předchozího agresivního chování tumoru velký úspěch. Tuto alternativu lékaři nepodporují. Je to cesta proti jejich postupům. Může mít spousty rizik, a proto se do ní nepouštějte, pokud váš stav ohrožuje například nízká váha, špatný tlak, metabolické problémy atd. Jirka měl nadváhu a neměl žádné další zdravotní komplikace," přiznala Pomeje na sociální síti.

Související články

Další články