Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje prohrál boj s rakovinou: Konec plný bolesti a vyčerpání

+ Dalších 28 fotografií
Jiří Pomeje (†54) podlehl zákeřné rakovině, se kterou se snažil statečně bojovat. Pravdou je, že poslední dny mu nebylo vůbec dobře. Podle dostupných informací herec a režisér přestával vidět. Stejně se ale nehodlal vzdát. Bohužel i přes všechnu jeho snahu boj s rakovinou prohrál. V posledních chvílích svého života byl na pokraji sil a vyčerpaný.

„Je to pravda,“ napsal do redakce eXtra.cz Pavel Pásek na dotaz, zda jsou informace o skonu Pomeje pravdivé. Herec na tom nebyl v poslední době vůbec dobře. Přicházel o to nejcennější, o zrak.

Jiří Pomeje byl posledních pár měsíců natolik vyčerpaný a zesláblý, že ztratil více než třetinu své váhy. I přes ukrutné bolesti doufal, že nad zákeřnou rakovinou vyhraje. Pavel Pásek před pár dny oznámil, že Pomeje hůře vidí.

„Řekl jsem mu, že mu raději pořídím brýle na dálku, než abych tahal do nemocnice nějakou bednu,“ řekl Blesku Pásek. Pomeje strávil poslední dny v Nemocnici Na Pleši, která pomáhá i pacientům v posledním stadiu rakoviny. Všichni doufali, že je ještě naděje. Bohužel marně.

Pomeje užíval léky na bolest, jelikož boj s rakovinou ho vyčerpával každým dnem více. Herci, který doufal v zázrak, se nakonec nad nemocí zvítězit nepodařilo.

CO VŠECHNO VÍME O SMRTI JIŘÍHO POMEJE:

Související články

Další články