Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje perlil v televizi: Ronil slzy, špinil manželku a blábolil nesmysly!

Zdroj: reprofoto TV Nova/Život ve hvězdách
+ Dalších 27 fotografií
ostuda
Je vidět, že s léčbou jeho závislosti na alkoholu a prášcích se musí opravdu spěchat! Televize Nova uveřejnila reportáž s Jiřím Pomejem (53), kterou natočila ještě předtím, než skončil ve špitále. A padaly z něj hrozné perly. Několikrát osočil Andreu Pomeje (30) z opravdu nechutných věcí a také vlivem svého stavu říkal naprosté nesmysly.

Na Jiřím samozřejmě v pořadu Život ve hvězdách nebylo nijak viditelné, v jakém je stavu. Jen podle jeho řeči se dalo poznat, že je mimo.

„Za 96 dní se mi změnil život. Je to přesně 96 dní, kdy mi oznámili, že mám rakovinu,“ tvrdil například. To potvrzuje nedávná slova jeho mecenáše Pavla Páska o tom, že už se závislý umělec neorientuje v čase a prostoru. Vždyť o tom, že má zákeřnou nemoc, Jiřího zpravili lékaři loni v dubnu čili před dvaceti měsíci a více jak 600 dny.

Dávali mi tři dny smrt

„Všechno může být ze dne na den jinak. Já šel do nemocnice s chřipkou a odešel jsem s rakovinou. Dávali mi tři dny smrt,“ řekl také doslova. Poslední věta nedává žádný smysl a podle našich informací se ani nic takového od lékařů nedozvěděl. Pomeje byl ale vždycky takový, že si domýšlel příhody, aby dostal do příběhu emoce.

A že jich na Nově bylo! Několikrát se rozbrečel a do diváků tlačil, jaký je chudinka. A přestože tvrdil, že Andreu Pomeje nikdy pomlouvat nebude, několikrát se o ni dost drsně otřel.

„Když se moc snažím, tak mi půjčí dítě. Když potřebuje hlídat, tak je to bez debat,“ tvrdil například. Jeho žena přitom tvrdí, že se často ani týdny neozval, aby se zeptal na dceru.

Vykopla Andy nemocného člověka?

Pomeje se snažil působit chápavě směrem k jejímu vztahu k Petru Plačkovi. „Já to Andree přeju. Já to chápu, já jsem starej s dírou v krku. Akorát já bych nebyl schopnej někoho 14 dní po tak těžké operaci vykopnout z bytu,“ prohlásil dále. Ani tady však časové údaje nesedí: Operaci měl v lednu, rozchod Andrea na eXtra.cz oznámila v dubnu a kvůli tomu, že se měl naplno vrátit k práškům a alkoholu, což nešlo dál snést. Navíc v té době už měl mít Pomík všechny výsledky v pořádku. Již tehdy nám také jeho žena říkala, že mu nabízela, ať v bytě zůstane, že to ona se odstěhuje. Manžel to však měl odmítnout, že bydlení už má.

Přesto tuhle výčitku Jiří stále opakuje. „Nejvíc mě zklamala Andrea, připravila mě o střechu nad hlavou. Jestli bych se k ní vrátil? Teď bych měl říct jako tvrďák nikdy, protože k takovým lidem se nevrací, ale nevím,“ prohlašuje o Andy, jako by snad byla prašivá.

Taky uvedl, že po oznámení rozchodu si na něj někdo pozval do hospody novináře, aby z něj udělal alkoholika. „Už to jelo. Největší opilec z celé republiky, zadluženej, neumí vydělat peníze. Kdyby umřel, byl by klid, šťastná vdova,“ vypočítával titulky z médií, které se ale (kromě upozorňování na problém s pitím) nikde neobjevily.

Lituje se

Přišlo i další litování. „Už vím, že žádnou ženskou mít nebudu, budu do konce života sám. Která ženská by chtěla chlapa s dírou v krku?“ postěžoval si.

I lidé se prý k němu obracejí zády. „Všichni mi nabízejí, že mi pomůžou, ve finále žádnou práci nedostaneš,“ vyčítá producentům. Jenže když dostal šanci vydělat padesát tisíc v seriálu na motivy filmů Kameňák, nedorazil bez omluvy na natáčení.

Jiří Pomeje v repce ukázal, že stále dokáže sehrát skvělou hereckou etudu. Smutné obličeje střídal s tajtrlíkováním pro kameru, kterou pořád miluje. Navíc ale potvrdil, že je třeba s jeho duševním stavem něco urychleně dělat, což se prý hned po vyřešení dalších zdravotních potíží skutečně má stát. Půjde do psychiatrické léčebny.

Související články

Další články