Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje opět bojuje s rakovinou: Andy si zaslouží nového chlapa a Anička nového tatínka!

Po ozařování má popálenou kůži.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Jiří Pomeje (52) bojoval s rakovinou hrtanu. Prošel si ozařováním a léčba ho vyčerpala. Nyní si od lékařů vyslechl zdrcující zprávu: Nemoc je zpět! A dostal těžké ultimátum.

„Je to totálně v p**eli. Vrátilo se to. Histologické testy budou sice až ve středu, oni to ale takovou kamerkou zjistili hned. Při operaci, kdy mi kvůli histologii odřezávali kusy hlasivek a krku,“ prozradil zlomený Pomeje deníku Aha!.

Lékaři mu natvrdo řekli, že pomoci mu může jenom operace, v rámci které by do krku dostal tzv. slavíka. Tedy mu byl chirurgicky odstraněn hrtan a on by přišel o hlas. „Rozlezlo se mi to tak, že ani chemoterapii či jiný míň invazivní zákrok nezvažují. Postavili mě před otázku: Žít, nebo zemřít,“ vysvětluje.

„Vím to už pět dnů, ale nebyl jsem vůbec schopen to někomu říct. Ani mámě. Až teď před chvilkou jsem jí to zavolal. Jsem úplně na dně, na tom nejhlubším! Už jsem se rozhodl! Nechci slintat, nechci smrkat krkem, nechci se utopit, když se ponořím do vody. Nedopustím, abych zkazil život manželce a dcerce. Na to nemám právo," říká s tím, že nyní hraje roli každý den, během kterého se má rozhodnout, zda přijme zákrok nebo ne.

"To si radši s nimi užiju chvilku ještě hezký věci a potom zmizím. Andy je moc mladá na to, aby si se mnou zkazila život. Když tu už nebudu, dám jí možnost, aby našla jinýho chlapa a Aničce pořídila novýho tatínka,“ uzavírá zdrcený Pomeje.

Související články

Další články