Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje netuší, jak je na tom vážně: O šíření rakoviny mu nikdo neřekl!

+ Dalších 9 fotografií
BOJ S NEMOCÍ
Platí v tomhle případě sousloví sladká nevědomost? Kdo ví. Herec Jiří Pomeje (54) už pár týdnů znovu bojuje s rakovinou. O tom, že ji má v kostech, se dozvěděl. Ale v poslední době mu kvůli psychice a vůli dál bojovat se zákeřnou nemocí radši podrobnosti neříkají. Netuší tak ani to, že se mu nádor vrátil i do krku.

„Jirka o tom ve finále neví. Kvůli morfiu a utišujícím lékům je na tom tak, že je zbytečné mu tyhle věci vykládat. Nejhorší je, když od doktorů máte vlastně katastrofické informace, a když za ním přijdete, on působí docela normálně. Takže všem připadalo nesmyslné mu říkat, že to už má zpátky i v tom krku,“ dozvěděli jsme se z Ústřední vojenské nemocnice, kde se prý o prominentního pacienta vzorově starají.

Bitva s nádory

Pomeje s rakovinou svedl bitvu už loni. Přišel kvůli tomu o hlasivky. Teď na podzim se bohužel ukázalo, že neutuchající bolest nohy způsobuje zlomenina stydké kosti, tu zase zapříčinilo to, že se rakovina dostala do kostí. Od té doby leží po špitálech. A nedávno se přišlo i na to, že se vrátil nádor v krku, který nikdo nechce operovat. A ani chemoterapie v jeho případě už nepřipadají v úvahu.

Jiří prý od začátku vůbec nepřipouští možnost, že by se neuzdravil. I kvůli tomu, že nemá všechny informace, ho tak nic netíží a vesele plánuje v jeho stavu nereálnou dovolenou u moře a laškuje se sestřičkami. Také se učí znovu chodit, i když jen po krůčcích. A lékaři už také slíbili, že se pokusí o nemožné, aby ho vyrvali ze spárů zhoubných nemocí.

Mohlo by vás zajímat

Další články