Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje na úplném pokraji sil: Nedokáže mluvit, už jen nemohoucně leží!

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Andrea Pomeje (29) prožívá nejtěžší chvíle svého života, její manžel Jiří Pomeje (53) bojuje už delší dobu s rakovinou hrtanu a po svátcích se jeho zdravotní stav ještě zhoršil!

Rakovina Jiřího Pomeje (53) trápí celou rodinu, manželka Andrea se snaží být silná a nepodlehnout emocím, i když to není v posledních dnech snadné. Byla zvyklá mít po boku ochranářského manžela a milujícího otce své dcery, teď je vše jinak.

I když se snaží být svému muži oporou a říká mu: "Všechno bude zase dobrý!" Sama se o něj denně strachuje a doufá v jeho vyléčení. „Nespím. Dát si skleničku na kuráž? To už vůbec! Každý ráno se přemlouvám, abych do sebe dostala nějaký to jídlo a nějak to dala,“ řekla vystresovaná Andrea Pomeje Blesku.

O jejich dceru Aničku pečují momentálně prarodiče, protože současná situace a dění kolem Jirky je stresující a vyčerpávající. Jak sama řekla, není ve stavu, kdy by malou mohla mít doma.

Andrea také prozradila že s manželem denně tráví několik hodin ve střešovickém ÚVN. „Na Silvestra jsem tam i spala. Je pro mne hrozný vidět toho statečného, silného chlapa, jak tam nemohoucně leží. Vnímá, ale zatím nemluví Kdyby si tu trubičku ucpal, tak by to asi šlo, ale stále ho to bolí,“ řekla pro blesk.cz

Související články

Další články