Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje míří na operační stůl! Onkologická operace nejde odkládat, rodina souhlasila s riziky!

Dojemné vzkazy pro Jiřího Pomeje!
Zdroj: Facebook/Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Je to bojovník! Jiří Pomeje se sice snažil porazit zákeřnou rakovinu po svém, ale ani hladovka trvající 42 dnů ho z nejhoršího nedostala. Naopak zesláblý následně putoval do nemocnice... Aktuálně se připravuje na neodkladnou onkologickou operaci. Redakce eXtra.cz má detailní informace, čím si Pomeje projde.

Minulý týden eXtra.cz informovalo, že bývalý filmový producent musí podstoupit několik vyšetření a podle výsledků budou moci lékaři určit, jak rozsáhlou léčbu zvolí. Předběžně se shodovali i na tom, že Pomeje bude muset na operační sál.

„Výsledky jsou už známé a potvrdily nezbytnost chirurgické léčby, tedy operačního zákroku. Nadále upřesnily rozsah operace. Vše se konzultovalo s panem Pomejem a jeho rodinou. Včetně toho, že byl informovaný o rizicích a důsledcích zákroku a náročnosti následné léčby. Jde skutečně o náročnou a rozsáhlou onkologickou operaci. Podle současných informací, které jsou k dispozici, pan Pomeje se rozhodl, že tento velmi náročný zákrok podstoupí,“ řekla eXtra.cz mluvčí Vojenské nemocnice v Praze Jitka Zinke.

Aktuálně Pomeje podstoupí předoperační vyšetření. Pokud budou výsledky dobré, operace se uskuteční závěrem týdne, případně hned v úvodu dalšího. Pomeje se dokázal v minulosti dostat z velkých problémů, i když nešlo o zdraví. Všichni věří, že v boji se zákeřnou rakovinou se opět postaví věci čelem a po náročné operaci půjde vše jen dobrým směrem.

Související články

Další články