Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje bojuje v nemocnici s RAKOVINOU KOSTÍ: Jak jsou na tom jeho rodiče?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
ZDRCENÁ RODINA
Místo toho, aby užíval zaslouženého odpočinku, musí se v pokročilém věku strachovat o život svého syna! Řeč je o Jiřím Pomeje starším (76), který pravidelně dojíždí do nemocnice za synátorem (53). Ten na oddělení onkologie bojuje s rakovinou kostí. Co nám o jeho nemoci řekl?

Informace ze špitálů nejsou moc příznivé, herec a bývalý dabér má trpět silnými bolestmi a jeho blízcí se musejí skoro modlit, aby se stal zázrak.

Není divu, že zdrcený táta ze sebe vysoukal jen pár slov. „Spustila se lavina. Nechtěl bych to komentovat. Jsem naštvaný, že se to řeší veřejně. Situace je složitá, je to fakt problém, rodina o tom vůbec nechce mluvit. Bohužel,“ řekl eXtra.cz a rozloučil se.

Vážná nemoc

Před pár týdny jsme s ním hovořili před nástupem Jiřího do špitálu. Tenkrát na nás zase naléhal, ať zvažujeme, co píšeme. Jako by už tušil, čím jeho potomek, který nese současnou léčbu statečně, ve skutečnosti trpí.

„Jestli můžete do toho psaní vnést trochu opatrnosti, bylo by to dobré. Je to velmi složitá záležitost. Je z toho nešťastný. Chápu, že když je někomu zle, lidi to zajímá. Ale Jirka je vážně nemocný, “ tvrdil tehdy.

V šoku je i Jiřího maminka, která je také již dávno v penzi a má vlastní zdravotní problémy. Ale nejen rodina na Jiřího Pomeje myslí. Hodně i úplně neznámých lidí mu drží palce, aby se zákeřnou nemocí přece jen dokázal zamést.

Související články

Další články