Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje a jeho manželka Andrea: DRSNÝ BOJ O DCERU, která se bojí táty!

Andrea Jiřího stále miluje.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 13 fotografií
Jen co se Jiří Pomeje (52) dozvěděl, že šance návratu k manželce rovná se nule, když si našla nového chlápka, rozhodl se, že své ženě nedá nic zadarmo. Pustil se s ní do boje, který nezná pravidla. A ve středu toho všeho je téměř pětiletá dcera Anička.

Jak už web eXtra.cz informoval, Andrea Pomeje si našla přítele. Od Jiřího se Petr Plaček diametrálně liší. Je urostlý, pracuje, nepije alkohol. Zkrátka ideál, který by chtěla mít doma každá.

Výhrůžné zprávy

To samozřejmě Pomejeho nenechalo v klidu. Veřejně přišel s milým přáním všeho dobrého, pak ale jeho manželce začaly chodit odpudivé zprávy.

„Dostala od něj řadu hodně ošklivých zpráv. Většinou byly nesrozumitelné, jak dělal ve vzteku překlepy, ale třeba urážky byly bez jediné chyby. Napsal jí třeba i dost přehnanou věc: ‚Udělám všechno pro to, aby nějakej klempíř nemohl k mé dceři. Bůhví, jestli to není pedofil!‘ Je nebezpečný. Nedivím se, že Andrea je vyklepaná, protože tuší, že problémům s manželem zdaleka není konec,“ dozvěděli jsme se od Andreiny blízké kamarádky.

Hádka před malou dcerou

Jenže to zdaleka nebylo všechno. „S Jiřím (53) jsme se v neděli viděli na delší dobu. Nebylo to vůbec příjemné. Úplně ignoroval, že je u toho malá, i když jsem ho prosila, aby toho před ní nechal, a pořád si jel svou. Je ublížený, ale na Aničce bylo vidět, že to napětí se na ní podepisuje. Bylo mi moc líto, jak to prožívá,“ prozradila nám Andrea.

„Snesu všechno. I to, jak mi říkal, že už mu na ničem nezáleží, a tak mi to dá pořádně sežrat. Ale opravdu odmítám, aby se to, co v sobě manžel řeší, nějak negativně dotýkalo naší dcery. Jako by nestačilo, že je z něj celá vyschízovaná, když k nám v noci v opilosti chodí a buší na dveře. Má z toho strach. Opravdu nedopustím, aby to odnášela. Pořád ale pevně věřím, že se Jirka začne chovat jako zodpovědný táta,“ dodala.

Až začne rozvod, bude to asi hodně divoké. Těžko říct, jestli náhodou herec nebude chtít mít Aničku ve výhradní péči, nicméně nyní nemá pořádné zázemí ani práci, takže by jí nejspíš bylo lépe u mámy.

Související články

Další články