Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje (†54) ke konci života žil a dýchal jen pro svoji dceru: Tohle přání jí už ale nikdy nesplní!

Zdroj: archiv A. Pomeje
+ Dalších 23 fotografií
SMRT HERCE
Včera obletěla Česko smutná zpráva. Zemřel producent, režisér a herec Jiří Pomeje (†54). Poslední dny nebyly pro něj lehké. Jeho kamarád Pavel Pásek se nechal slyšet, že Jiří přichází o zrak. Ani jeden však nepřestal doufat. Jiří měl sen, chtěl doprovodit svoji dceru k maturitě. Už dříve ale Blesku prozradil, že to se mu nejspíše nepodaří.

„Nebylo třeba, aby s ním veřejnost sledovala každý kousek zbytku jeho životní poutě. Neměl to vůbec jednoduché, ale bojoval do posledního dechu. A vůbec nepřipouštěl možnost, že by ten boj mohl prohrát,“ řekl webu eXtra.cz jeho zdrcený nejlepší kamarád Pavel Pásek.

„V neděli jsme se viděli, byl jsem za ním na návštěvě. Měl lepší i horší dny, ale tentokrát s ním byla obrovská bžunda. Vtipkovali jsme většinou o ženských a podobně. Byl to můj velkej kamarád. Čekal jsem to, ale stejně to musím rozdýchat. Jsou to fofry,“ dodal Pásek.

Jestli někdo Jiřímu dodával sílu do života, tak to byla jeho rozkošná dcera Anička. V nedávném rozhovoru pro Blesk.cz herec prozradil, že si s ní chce užít co nejvíce času. Zmínil se dokonce i o velkém snu, o kterém už dopředu věděl, že se nevyplní.

„Já o tom nechci vůbec přemýšlet. Neptám se, nechci nic vědět. Chci ještě chvilku žít a být se svou dcerou, kterou už k maturitě asi nedoprovodím. A to jsem moc chtěl. Ale dost už těchhle blbejch keců…,“ řekl tehdy Jiří Pomeje, odhodlaný postavit se k nemoci čelem.

CO VŠECHNO VÍME O SMRTI JIŘÍHO POMEJE:

Související články

Další články