Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje (†54) ani dva měsíce po smrti NEMÁ HROB! Kdy a kde spočine?

Zdroj: Pavel Pásek
+ Dalších 46 fotografií
OSTATKY HERCE
28. dubna uplynou dva měsíce od chvíle, kdy na následky rakoviny zemřel Jiří Pomeje (†54). I od pohřbu již uběhla dlouhá doba. Ostatky zesnulého herce ale zatím nemají místo posledního odpočinku. Blíží se však doba, kdy mu i fanoušci budou moci na chystané pietní místo položit kytičku.

Poslední rozloučení s Jiřím Pomejem (54) se konalo šestého března v obřadní síni českobudějovického krematoria. Dá se tedy očekávat, že blízcí zesnulého dostali od pohřebního ústavu po obřadu urnu s popelem.

Jak se redakce dozvěděla z kruhů blízkých rodině Jiřího, sestra s matkou a otcem herce a dabéra chystají zřídit místo, na kterém se budou moci jeho obdivovatelé scházet a vzpomínat na něj.

„Plánuje se zřízení hrobu. Ještě je to ale běh na delší trať. Dřív než za několik týdnů to nebude,“ dozvěděli jsme se od našeho zdroje. Hrob bude stejně jako pohřeb v Českých Budějovicích, kde, jak bylo vidět i na účasti na posledním sbohem velikášskému umělci, ho mají rádi.

Mohlo by vás zajímat

Další články