Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje (†54): 3 MĚSÍCE po smrti přišlo NEPŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ!

Zdroj: Pavel Pásek
+ Dalších 16 fotografií
TAJEMSTVÍ
Je to již čtrnáct týdnů od chvíle, kdy herec Jiří Pomeje (†54) prohrál boj s rakovinou. Jeho blízcí se asi s úmrtím již jakžtakž smířili, přesto nyní na povrch vyplouvají informace, které jim rány znovu otevírají!

Že byl Jirka bohém a kvůli dluhům měl drahnou dobu potíže s uživením se, to snad vědí všichni. Nejvíc asi jeho manželka Andrea Pomeje (31). Přesto právě tu čekalo po jeho skonu to největší překvapení.

„Teď řeším notáře, je kolem toho strašně moc běhání. Na povrch vypluly další a další dluhy, které se na Jirku navalily. Je toho strašně hodně, ani si to nedokážete představit. Když vidím, co všechno měl na krku, tak už se vůbec nedivím tomu, že pil. Vůbec nechápu, že s tím vším dokázal žít. Asi už se dostal do takového psychického stavu, že už na to nemyslel. Já bych to ale nevydržela,“ diví se Andy.

Dědictví

Ta z manželství s Jiřím nevyšla s čistým štítem právě proto, že přestože měli předmanželskou smlouvu, aby se na ni nevztahovaly pohledávky Jiřího Pomeje, některé nové vzala na sebe. Rodina musela mít z čeho žít. Bude ještě dlouho trvat, než všechno urovná. Ale i ty dluhy, které se jí nijak netýkají, musí nyní řešit.

„Čeká mě třeba zjištění hodnoty Jirkovy firmy. Založil ji na začátku devadesátých let, když mi bylo sedm let. A i když ji nepoužíval, není doteď zrušená. Takže obíhám úřady, navíc musím řešit Jirkovy daně. Poslední dva roky života už nebyl v konkurzu, takže je měl odvádět, taky zdravotní a sociální pojištění. Jde jen o papíry, peníze z něj už nikdo nevytáhne, ale úředně se to musí všechno doložit, založit a uzavřít. Všichni v rodině jsme se vzdali dědictví, já ale podle zákona coby první zletilý dědic v pořadí tyhle věci musím zařídit.

Ať už se všechno se státem dá řešit digitálně! I když jsou všude vstřícní, na některé úřady jsem musela i třikrát za sebou,“ dodala dýdžejka Andrea Pomeje zničeně.

Je asi jen otázkou času, kdy se objeví další tajemství, které o svém manželu nevěděla…

Související články

Další články