Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Jiří Paroubek strávil s dcerou Velikonoce! Vyšupal pomlázkou i manželku Petru

Zdroj: profimedia.cz/eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Mezi rozvádějícími manželi Paroubkovými konečně zavládl klid. Alespoň na chvíli. Podle informací, které eXtra.cz získalo, strávil Jiří Paroubek Velikonoce se svou milovanou dcerou. Vztahy s manželkou se dostaly na takovou úroveň, že bývalý politik vyšupal pomlázkou i Petru.

Vypadá to, že mezi manžely zavládlo příměří. V sobotu si Paroubek vyzvedl dceru a strávil s ní až do včerejška čas na své milované chatě. "Byli jsme tam s rodinou a dcera si to maximálně užila. Dokonce jsme zašli do dětské herny, navštívili Muzeum Lega a Království železnic," prozradil Jiří Paroubek, který si čas s dcerou maximálně užil. Bylo to znát i z jeho hlasu.

Že by manželé zakopali válečnou sekeru a vše směřovalo k dohodě místo soudních tahanic To si Paroubek nemyslí. "Sice jsem pomlázkou vyšupal dceru a potom i Petru, ale zatím nedokáži říct, že by vše směřovalo k dohodě. Na to je příliš brzy," dodal bývalý politik.

Jak nakonec k válce o dceru oba rodiče přistoupí, ukáže čas. Paroubek totiž stále trvá na střídavé péči. Naopak jeho manželka požaduje alimenty na dceru a na sebe celkem ve výši 140 tisíc korun měsíčně.

Související články

Další články