Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jiří Paroubek promluvil o soudu, v němž dceru nezískal do své péče: A také o dovolených a kdo Petru řídí!

Zdroj: Facebook.com, profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Soudní tahanice o dceru Jiřího Paroubka (65) a Petry Paroubkové (44) má rozuzlení. Soud svěřil dceru Margaritu (7) do výhradní péče matce. Někdejšímu českému předsedovi vlády se může po finanční stránce ulevit, soud mu vyměřil placení výživného ve výši 10 tisíc korun... Paroubek pro eXtra.cz exkluzivně promluvil o tom, že Petru by mohl někdo řídit, ale také o tom, že Petra nejspíš pořádně žárlí.

Válka je pomalu u konce – mohlo by se zdát. Petra má v péči svou dceru, Paroubek dostal uloženu relativně nízkou vyživovací povinnost. Jenže ještě se bude rozhodovat o výživném na Petru a manželé doposud nejsou rozvedeni. Paroubek pro eXtra.cz promluvil o tom, že by Petra mohla být někým řízena…

„Je řízena podle mých možná špatných informací agenturou Bison & Rose, tak dala moje bývalá žena průchod mému zklamání nad rozsudkem, který stanovil podle mého názoru nadstandardní výši alimentů a de facto je potvrdil na úrovni deseti tisíc korun. Některá média vychází z jejích mylných informací, že mám starobní důchod 35 tisíc korun. Mám ho pouze 25 tisíc korun. Budoucí bývalá žena se v záchvatu zuřivé žárlivosti vrhla na mou současnou přítelkyni, ta si jí nevšímá, a kromě toho se rozchod s Petrou uskutečnil z její iniciativy, takže podobné záchvaty žárlivosti vůbec nechápu. Pokud v médiích hovoří má budoucí bývalá žena o tom, že mám na dovolenou se svou přítelkyní v Ománu, chtěl bych ji poinformovat, že z hlediska ceny a výkonu se jedná v současnosti o nejlepší možnou dovolenou a podstatně levnější, než byl její devítidenní pobyt v Dubaji o týden dříve,“ prozradil redakci bývalý premiér republiky.

Je evidentní, že mezi oběma stále manžely rozhodně jen tak ke smíření nedojde. Uvidíme, co přinese další týden. To by se podle všeho měli znovu utkat v soudní síni.

Související články

Další články