Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jiří Paroubek o vztahu s bývalou manželkou: Léto strávil s přítelkyní a psy, dceru vídá zřídka

Jiří Paroubek přišel taktéž popřát Janečkovi.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
ROZHOVOR

Expremiér Jiří Paroubek se před dvěma lety dočkal konce v rozvodovém řízení, které trvalo 4,5 roku. Bývalí manželé se v té době nedokázali shodnout ani na péči o dceru. Soud vyhrála exmanželka Petra Paroubková a politik tak celé letošní léto strávil více času se svými milovanými pejsky než s Margaritou. Je ale možné, že sporům mezi exmanželi je konec. Teď už si prý vzájemně přejí i k narozeninám.

Expremiér Jiří Paroubek má za sebou drsný rozvod, který trval skoro pět let, přesto však dnes se svou exmanželkou Petrou Paroubkovou vychází a dokonce jí i popřál k padesátým narozeninám. "Já jsem jí dal víno, i se u nás dokonce zastavila s dcerou, v našem venkovském domě," popsal expremiér, který se s Petrou stýká častěji, než by možná sám chtěl, díky pejskům, které mají ve střídavé péči s dcerou Margaritou, jak prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz.

Paroubkovo psí léto

"My máme ve střídavé péči dva psy, jeden je můj a jeden je mojí dcery a přes léto jsme pejsky měli oba," povyprávěl Paroubek o svých oblíbencích, kterými jsou chlupatí mazlíčci. Dcerku nevidí tolik, kolik by chtěl. "Dceru bohužel nevidím moc často, někde pořád sportuje a nechce se mi jet na každý závod, je jich hodně a taky co bych viděl pořád na tom plavání, že jo," vysvětlil Paroubek.

Expremiér se s dcerou ani přes léto neviděl moc často. "Přes léto jsme se moc neviděli, byly s maminkou na dovolené a pak se nestíhalo, má závody nebo trénink," řekl posmutnělý tatínek. "Rád bych s ní byl častěji, třeba ta doba ještě přijde," doufá expremiér, který má také přítelkyni a dcera s ní vychází podle Paroubka dobře. "Vycházíme spolu, dámy se znají dlouhá léta, takže dcera je v pohodě," dodal Jiří Paroubek.

Zda se však nová přítelkyně dočká sňatku, to jsme se nedozvěděli. "To se neříká, to je tajné, ale určitě se o mě ve stáří někdo musí postarat," vysvětlil Paroubek. Ovšem na novou přítelkyni pěl samé ódy. "Teď mám partnerku, která je krásná a také chytrá," řekl o své partnerce bývalý premiér.

Rozhovor s Jiřím Paroubkem

Politika

Paroubek z politiky prý nikdy doopravdy neodešel, nyní se plánuje opět více zařadit. "Snažím se vytvářet projekt spojené levice a ta první fáze je podpořit paní Konečnou. Předpokládám, že na té kandidátce, kde budou jak ty nekomunistické strany, budou také komunistické a já se tam umístím na poslední místo," popsal své plány expremiér. "Bude to oživení, budu více jezdit po českých, moravských městech a nějaký výsledek to mít bude," doufá Jiří Paroubek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy