Před deseti lety to byl rozvod roku. Tehdejší šéf ČSSD a expremiér Jiří Paroubek (64) opustil po 28 letech manželství svou ženu Zuzanu Paroubkovou (59). Ano, to je ta, co na benzinové pumpě převrátila auto na střechu, vskutku husarský kousek. Zanedlouho nato se pak Jiří oženil s opravdu o hodně mladší tlumočnicí Petrou (43). Nevraživost byla tenkrát na všech frontách…

A jak je tomu dnes? Dámy si po čase porozuměly a jsou z nich dnes dobré kamarádky. Dokonce Jiří s oběma ženami a dcerkou Margaritou je schopen trávit dovolenou v jedné chalupě!

„Petra se Zuzanou vycházejí velmi dobře. Přiznávám, že jsem to nečekal, ale jsem tomu moc rád. Dcera Margaritka se u Zuzany (povoláním učitelky francouzštiny) dokonce učí francouzsky a myslím, že už za ten rok dosáhla poměrně slušných pokroků… Byl v tom lidský zájem ze strany Zuzany a snaha nám pomoci s dcerou. Má ráda děti a Margaritka je hodná, takže to všem vyhovuje,“ řekl Jiří Paroubek pro deník Blesk.

Jestli si v duchu říkáte, že je tento případ opravdu ojedinělý, jste na omylu! Takové trio můžete vidět například u rodiny Decastelů.

Štěpánka Decastelo se rozvedla s manželem Reném, ten si pak vzal Evu Decastelo (38) a dnes je tomu tak, že tato rozšířená rodinka tráví spolu snad každou volnou chvíli.

“Štěpánku miluju, je to moje nejlepší kamarádka a nemám před ní žádné tajemství,” komentuje Eva Decastelo.

“Já mám Evu tak ráda, že mám dokonce její jméno vytetované společně se jménem mého exmanžela Reného… Jsou moje rodina a jsem za to moc ráda…,” dodala Štěpánka Decastelo.

To jsou panečku příkladné vztahy… Musíme uznat, že mnoho lidí by to asi psychicky nezvládlo, ale jak se to jednou překoná… evidentně není už cesty zpět.