Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jiří Paroubek exkluzivně pro eXtra.cz! Jak vyhodnotila policie kauzu zmizelých milionů? VIDEO

+ Dalších 6 fotografií
Bývalý premiér Jiří Paroubek, který letos kandiduje jako nezávislý s podporou ostravské ČSSD do Senátu, měl doma v sejfu uloženo tři a půl milionu korun v dolarech. Podle expremiéra to byla půjčka od podnikatele Petra Michka, se kterým plánoval investice na burze. Na kameru redakce eXtra.cz vysvětlil, kam se aktuálně kauza, kterou řešila i policie, posunula...

Petr Michek peníze Paroubkovi podle jeho slov půjčil ve druhé polovině roku 2016. Původně chtěl peníze vrátit, nyní už je ale nevymáhá. Vyplývá to ze žádosti o jejich vrácení, kterou loni v prosinci zaslal Paroubkově manželce Petře.

„Policie věc uzavřela, protože není důvod to dále řešit pro nedostatek důkazů,“ řekl eXtra.cz Jiří Paroubek, který má na Ostravsku velké šance uspět v senátních volbách.

Dále se bývalý premiér vyjádřil i ke kauze, kdy ho ještě stále manželka obvinila z braní nelegálních peněz. Co všechno prozradil? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Mohlo by vás zajímat

Další články