Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Jiří Paroubek exkluzivně pro eXtra.cz: Chystám 3. svatbu! PODÍVEJTE SE NA VIDEO

+ Dalších 10 fotografií
Jeden rozvod má za sebou, druhý je na spadnutí... Ale politický buldozer Jiří Paroubek (65) se nevzdává. Není to u něj zvykem. Naopak věří, že třetí manželství by mohlo být tím, které mu už vydrží. Jeho partnerka Gábina totiž už o životě něco ví a v těžkých momentech během soudních bitev s matkou jeho dcery Petrou Paroubkovou (44) je obrovskou oporou.

Paroubek, zdá se, našel ženu, která mu dává všechno, po čem chlap touží. Oporu, lásku, stabilitu… A na Jiřím je to hodně vidět. „Rozvod s Petrou očekávám v úvodu nadcházejícího roku. O třetí svatbě uvažuji,“ řekl Paroubek exkluzivně pro eXtra.cz.

A že ho láska k partnerce Gábině zasáhla hluboko, o tom svědčí i jeho výraz.„Aktuálně mi nic nechybí. I to je důvod, proč se toužím vrátit do politiky, ve které mám velmi bohaté zkušenosti,“ řekl bývalý předseda vlády, který by se rád stal senátorem.

Jiří Paroubek tak zažívá opět skvělé časy, které mu v jeho politickém comebacku mohou být velmi užitečné. Tak uvidíme, jak se mu jeho návrat do vrcholné politiky povede. A jak se mu bude dařit ve třetím manželství, až se tato velkolepá událost odehraje.

Mohlo by vás zajímat

Další články