Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jiří Ovčáček ve své životní roli u diváků neboduje: Na jeho talk show se snáší vulgární kritika

+ Dalších 9 fotografií
TALK SHOW JIŘÍHO OVČÁČKA
Už dnes večer na televizních obrazovkách TV Barrandov mohou diváci vidět další díl Talk show Jiřího Ovčáčka. Hostem tiskového mluvčího prezidenta Miloše Zemana (74) bude jeho dlouholetý kamarád František Ringo Čech (76). Na facebookových stránkách televize se objevila upoutávka z dnešního dílu, která Jiřího Ovčáčka patrně nepotěší. Většina lidí na pořad reaguje vulgárními komentáři.

Jiří Ovčáček byl až doposud pouze tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana (74). Nyní se však z něj stává televizní hvězda. Už dnes večer se na televizi Barrandov objeví Jiří Ovčáček podruhé v roli moderátora.

Hostem Talk show Jiřího Ovčáčka bude kamarád František Ringo Čech. „Povídání to bylo vskutku příjemné a oba pánové si ve studiu velice rozuměli. Ringo Jiřímu mimo jiné prozradil, proč si tak náramně rozumí s Milošem Zemanem,“ vyjádřila se televize Barrandov na svých facebookovýchs stránkách.

Ovčáček pro eXtra.cz uvedl, že mezi hosty možná bude i prezident Miloš Zeman. „Ano, možná přijde i pan prezident. Zatím se nechme ale překvapit,“ napsal záhadně.

Druhý díl ještě nespatřil světlo světa a na sociálních sítích se to hemží vulgárními komentáři. „Svůj k svému. Bolševici,“ píše paní Jarmila. „Bleju,“ dodává pan Zdeněk. Ve spleti negativních komentářů se ale přece jenom objevil jeden pozitivní: „Jak zajímavý pořad to pro nás bude. Děkuji, bude mi to zajisté přínosem.“

Mohlo by vás zajímat

Další články