Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jiří Ovčáček se utrhl na novináře ČT! Ovčáček: Tomu idiotovi bych rád něco vzkázal..

Jiřího Ovčáčka se dotkl novinářův komentář.
Zdroj: Profimedia.cz
Mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček se rád vyjadřuje na sociálních sítích. Tentokrát rozjel na Twitteru válku se zástupcem šéfredaktora zpravodajství ČT Františkem Lutonským. Utrhl se na něj kvůli šperku, který prezident Miloš Zeman věnoval britské královně Alžbětě.

Ovčáčkovi se tentokrát nelíbilo, že "Lutonský upozornil na to"https://tw­itter.com/FLu­tonsky/status/87575171­2568614913, že zmiňovaný šperk stojí na e-shopu čtyři tisíce korun. Navíc se evidentně spletl a posléze opravil, cena brože je na daném e-shopu totiž 8450 korun.

Na tento post reagoval Jiří Ovčáček dost podrážděně. „Tenhle idiot dělá zástupce šéfredaktora zpravodajství ČT. Takže idiotovi vzkazuji: jde o ukázku umu českých rukou. Brož s českým granátem,“ vzkázal Lutonskému.

Na to opět reagoval Lutonský: „Mluvčí pana prezidenta mě nazývá idiotem jen za to, že jsem dal odkaz na dárek, který Miloš Zeman přivezl britské královně.“

„Každý má svou laťku profesionality a slušnosti. Někdo ji má tak nízko, že ji nelze ani podhrabat, někdo ji má mnohem výš. Nechávám na laskavém uvážení každého, kde se nachází laťka pana mluvčího,“ vyjádřil se poté Lutonský pro Lidovky.cz.

Otázkou zůstává, jestli tento spor byl nutný? Královna Alžběta je totiž zřejmě poslední, kdo by cenu předaného daru řešil.

Související články

Další články