Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jiří Ovčáček pro eXtra.cz: Miloš Zeman (74) neumírá, dnes se sejde s Číňany

Miloš Zeman podle Jiřího Ovčáčka neumírá.
+ Další 3 fotografie
Zvěsti o zdraví Miloše Zemana (74) jsou v poslední době všelijaké. Jeho mluvčí Jiří Ovčáček (39) ale eXtra.cz ubezpečil, že prezident rozhodně neumírá. Naopak je prý svěží, včera si na nádvoří Pražského hradu popřáli dobrou noc a dnes se potkají na schůzce s čínskými investory.

Ačkoliv na fotografiích nevypadá Miloš Zeman vůbec dobře, není prý důvod k obavám. Zdraví prezidenta má být zcela v pořádku a on s plným nasazením plní úkoly ze svého pracovního diáře.

Hrozbu smrti, která je v Zemanově případě často skloňována, jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček naprosto vyloučil.

„Včera večer jsem se po skončení akce na Pražském hradě rozloučil s panem prezidentem u jeho vozu, jel domů za svou paní. Popřáli jsme si dobrou noc. A již za několik minut bude na Hradě zahájena schůzka pana prezidenta s čínskými investory,“ řekl eXtra.cz Ovčáček.

Spekulace o nalomeném zdraví se po delší době vyrojily poté, co se Zemanovi zavíraly oči na summitu Visegrádské skupiny na Slovensku. Přejeme panu prezidentovi pevné zdraví i do nadcházejících dnů!

Mohlo by vás zajímat

Další články