Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Menzel nemá zdaleka vyhráno! Žena slavného režiséra po třech měsících prolomila hradbu mlčení!

Vánoční zázrak!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Zdravotní stav Jiřího Menzela (79) byl opravdu vážný. Oscarový režisér dlouhou dobu válčil o život. A tak jeho manželka Olga Menzelová (40) raději mlčela. Dramatický boj je podle všeho u konce, ale Menzel vyhráno zdaleka nemá. Olga po třech měsících konečně prozradila, jak na tom režisér je!

„Ona ta situace se dost měnila, takže bylo těžké cokoliv říct. Něco řekneš a pak to může být jinak, takže jsem se zdržela všech komentářů, potřebovala jsem i klid na práci a na holky a ježdění za Jirkou. I lékaři doporučili cokoliv nekomentovat a teď už snad je ta situace zažehnaná a bude ho stát hodně sil, motivace a vůle, aby se aspoň z části dostal tam, kde byl,“ řekla v pořadu Top Star na Primě Olga Menzelová (40).

Všichni považují doslova za zázrak, že se Jiří Menzel (79) dokázal ve svém věku ze všech zdravotních lapálií vylízat. Překonal zákeřnou meningitidu a zvládl i operaci zánětu středouší.

Teď už by měl být oscarový režisér z nejhoršího venku. K úplnému zotavení jej však čeká ještě dlouhá cesta. „Není zdaleka vyhráno, ale v tuto chvíli se Jirka snaží hodně rehabilitovat a ten boj o život po třech měsících ustal, ale lékaři byli naprosto upřímní a otevření a říkali, že se může stát cokoliv,“ poznamenala Menzelová.

Jestliže bude Menzelovi osud nakloněn, zřejmě se bude moct vrátit do normálního života. „Je schopný komunikovat, holky vnímá, má vystavené jejich obrazy, fotky a kalendáře a pořád je námi obklopen a tím, že za ním docházím, je ten kontakt velmi častý, takže ví, že se má snažit,“ uzavřela v Top Staru režisérova manželka Olga.

Související články

Další články