Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jiří Menzel nemá zdaleka vyhráno! Žena slavného režiséra po třech měsících prolomila hradbu mlčení!

Vánoční zázrak!
+ Dalších 5 fotografií
Zdravotní stav Jiřího Menzela (79) byl opravdu vážný. Oscarový režisér dlouhou dobu válčil o život. A tak jeho manželka Olga Menzelová (40) raději mlčela. Dramatický boj je podle všeho u konce, ale Menzel vyhráno zdaleka nemá. Olga po třech měsících konečně prozradila, jak na tom režisér je!

„Ona ta situace se dost měnila, takže bylo těžké cokoliv říct. Něco řekneš a pak to může být jinak, takže jsem se zdržela všech komentářů, potřebovala jsem i klid na práci a na holky a ježdění za Jirkou. I lékaři doporučili cokoliv nekomentovat a teď už snad je ta situace zažehnaná a bude ho stát hodně sil, motivace a vůle, aby se aspoň z části dostal tam, kde byl,“ řekla v pořadu Top Star na Primě Olga Menzelová (40).

Všichni považují doslova za zázrak, že se Jiří Menzel (79) dokázal ve svém věku ze všech zdravotních lapálií vylízat. Překonal zákeřnou meningitidu a zvládl i operaci zánětu středouší.

Teď už by měl být oscarový režisér z nejhoršího venku. K úplnému zotavení jej však čeká ještě dlouhá cesta. „Není zdaleka vyhráno, ale v tuto chvíli se Jirka snaží hodně rehabilitovat a ten boj o život po třech měsících ustal, ale lékaři byli naprosto upřímní a otevření a říkali, že se může stát cokoliv,“ poznamenala Menzelová.

Jestliže bude Menzelovi osud nakloněn, zřejmě se bude moct vrátit do normálního života. „Je schopný komunikovat, holky vnímá, má vystavené jejich obrazy, fotky a kalendáře a pořád je námi obklopen a tím, že za ním docházím, je ten kontakt velmi častý, takže ví, že se má snažit,“ uzavřela v Top Staru režisérova manželka Olga.

Mohlo by vás zajímat

Další články