Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Menzel (79) je po vážné operaci mozku: Nemocnice popsala, v jakém je stavu!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Zdravotní stav Jiřího Menzela se rapidně zhoršil poté, co se vrátil z dovolené. Střešovická nemocnice nyní promluvila o tom, v jakém je režisér stavu.

Režisér Jiří Menzel byl ve vážném stavu převezen do Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích, kde se podrobil operaci mozku. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke ve středu uvedla pro ČTK, že je Menzel v intenzivní péči specialistů, blíže režisérův stav nespecifikovala.

Režisérova manželka Olga se už včera k celé situaci odmítla vyjádřit. „Nezlobte se, je to soukromá věc, vůbec se vám k tomu nebudu vyjadřovat,“ řekla pro TV Nova.

Ještě nedávno byl Jiří Menzel ale v pořádku a plný elánu. Za jeho náhlou zdravotní indispozici pravděpodobně mohl zánět mozkových blan.

Zpráva o převozu oblíbeného režiséra zaskočila celé Česko a veřejnost mu hromadně vyjadřuje podporu. Přidáváme se a držíme palce, ať je co nejdříve opět v pořádku.

Hlášky z jeho filmů jsou natolik legendární, že si je citujeme už několik let. Menzel tvoří totiž už od 70. let minulého století. Mezi jeho nejznámější filmy patří Postřižiny, Ostře sledované vlaky, Skřivánci na niti nebo také Slavnosti sněženek.

Související články

Další články