Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Mádl má novou lásku: Randí s bývalou přítelkyní Kotka

Jiří Mádl a jeho nová přítelkyně: Adrijana Trpkovič randila s Vojtou Kotkem
Zdroj: Martin Procházka pro eXtra.cz/Profimedia
Vztah

Herec Jiří Mádl (34) na party po premiéře filmu Deníček moderního fotra ukázal svou novou přítelkyni. Tou je krásná stylistka Adrijana Trpkovič. Malinko pikantní na celé situaci je fakt, že dříve randila s Mádlovým kamarádem a kolegou Vojtou Kotkem. 

Hvězda z filmů Rafťáci nebo Gympl Jiří Mádl randí s Adrijanou Trpkovič údajně už několik měsíců. Jméno Mádlovy přítelkyně je ale pro většinu fanoušků neznámé. Trpkovič je přitom ve filmařské branži velice oblíbená. Šikovná rodačka ze srbského Bělehradu se totiž věnuje scénografii a kostýmům.

Tento obor vystudovala v Praze na DAMU, kde v roce 2014 získala magisterský titul ze scénografie. Od té doby se věnuje jak divadlu, tak filmu. U něj se pravděpodobně poznala i s Mádlem. Jméno stylistky se ale v médiích poprvé objevilo ve spojitosti s Vojtou Kotkem.

Mádlův kamarád totiž s Trpkovič randil v roce 2008. Tehdy nahradila Terezu Rambu, se kterou do té doby Kotek chodil od roku 2006. Vztah hvězdy z filmu Snowboarďáci ale s Trpkovič také příliš dlouho nevydržel.

Chodila se Stanislavem Majerem

Srbská rodačka později začala randit se Stanislavem Majerem. Jejich vztah byl ale komplikovaný, jelikož se rozešli a pak se k sobě zase vrátili. Říká se, že slepované vztahy dlouho nevydrží, a to se i tentokrát potvrdilo. Vztah páru krachnul.

Nevydařené lásky ale Trpkovič hodila za hlavu a nyní si užívá po boku Mádla. Na party po premiéře filmu Deníček moderního fotra spolu vypadali šťastně, ostatně herec se k půvabné stylistce neustále tulil. Třeba jim to tentokrát oběma vydrží.Související články

Další články