Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Langmajer otevřeně o psychiatrovi: Hodně mu pomohla manželka Adéla Gondíková

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 31 fotografií
pere se s osudem
Herecká legenda Jiří Langmajer (53) se nestydí otevřeně mluvit ani o nehezkých stránkách života a kariéry. Nyní v rozhovoru pro DVTV přiznal, že se ničil tolik, že musel vyhledat psychiatra. Dnes už je herec prý z nejhoršího venku. A velkou zásluhu na jeho proměně má manželka Adéla Gondíková (46).

Zdivočelá země, Copak je to za Vojáka, Přes prsty, Svatá čtveřice... To je malý výčet filmů a seriálů, které máme spojeny s Jiřím Langmajerem. Herec je proslulý tím, že je perfekcionista a snaží se do každé role maximálně vžít. A to ho najednou začalo pohlcovat. Žil životy svých filmových postav a skutečný život se pro něj stával čím dál tím více náročnějším...

"Pořád to prožívám, ale ne tak intenzivně. Už to tolik nenosím domů. Se mnou muselo být k nežití. Asi jsem všechno prožíval víc, než jsem měl," přiznal Langmajer pro DVTV. Bylo jasné, že potřebuje odbornou pomoc. Vyhledal tedy psychiatrickou péči. A za tento krok je velmi rád.

"Hrozně mi pomohl. Jsem za to šťastný a doporučuji to některým svým kamarádům, aby se za to nestyděli, že chodí k psychiatrovi," uvedl Langmajer, který se netají tím, že za jeho proměnou v lepšího člověka může hlavně láska.

"Hodně se mi ulevilo, a tím se ulevilo i tomu okolí. A já jsem to udělal především kvůli okolí a kvůli tomu, koho mám tak moc rád – a to je moje nynější novomanželka, protože jsem o ni nechtěl přijít. Protože jsem věděl, že se mnou se žít nedá," uvedl Langmajer s tím, že Adélka Gondíková mu umí nastavit zrcadlo.

Související články

Další články