Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Langmajer při otužování ukázal mnohem víc: Díky bohu za mužské nádobíčko, píší lidé

Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
reakce lidí
Uznávaný herec Jirka Langmajer (54) si dal svou otužovací rutinu a přitom se odhalil možná víc, než měl. Na Instagramu ještě včera viselo velmi zrychlené video, kde si herec zacvičil jen v ručníku, který pak sundal a skočil "na Adama" do krytého bazénu. Když vylezl, tak se se svými sledujícími podělil o trochu té intimity. A tolik podpory snad ani nečekal!

Zrychlené video Jiřího Langmajera začalo procvičováním tai chi pouze v ručníku. Za hercem je vidět dokonale zasněžená krajina a přiznejme si, člověka až mrazilo! Langmajer se pak přemístil do krytého bazénu, kde se věnoval dalšímu otužování. Ručník shodil a vlezl si do vody. Když pak vylezl a sahal po ručníku, ukázal víc, než by jeho fanoušci a sledující na Instagramu čekali. "Mám malýho pinďoura, ale jsem šťastnej," připsal Langmajer k videu.

Podpora od fanoušků

Když uvážíme, že mohlo být venku kolem nuly a herec právě vylezl z ledového bazénu, když ještě předtím cvičil na sněhu, je snad čemu se divit? A i kdyby, evidentně nejde o tak "malého pinďoura". "A tak, díky bohu za pinďoury," napsala jedna z hercových fanynek. Langmajerovi se v celé záležitosti dostalo podpory.

"Chtěl jsem Tě, Jirko, podpořit s tím pinďourem a už to tu není? Ne, vážně. Zdálky občas sleduju, jak tím životem jdeš. Mám moc rád Tvoji opravdovost ve všech těch fázích. Na nic si nehraješ, ukazuješ se, jak to máš," napsal mu pod poslední příspěvek uživatel Jirka. "Zejtra to možná natočím úplně nahej," dodal v komentářích pod svou fotkou Langmajer.

Video už bylo smazáno

Langmajer už poněkolikáté ukázal, že nahota je přirozená a umí si ze sebe udělat legraci. Video už na profilu Langmajer nemá. Buď jej smazal sám, nebo jej smazal Instagram, neboť porušovalo pravidla o sdílení příspěvků s nahotou. Tak či onak se Langmajer rozhodně nemá za co stydět.

Související články

Další články