Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jiří Langmajer a jeho andílci. "Vojín Kouba" má doma tři krásné dcery

Jiřího Langmajera podpořily na premiéře filmu dcery.
Zdroj: Herminapress / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
premiéra

Herec Jiří Langmajer (55) je vyhledávaný český herec, avšak v soukromí je také tatínkem dvou krásných dcer Julie a Terezy, které má ze svého bývalého manželství. Ratolesti přišly svého otce podpořit na premiéru filmu Po čem muži touží 2, kde se bavily ve společnosti i své nevlastní sestry Nely Brouskové, tedy dcery Adély Gondíkové (48), s níž je Langmajer několik let šťastně ženatý. Podívejte se, jak to dcerám slavných rodičů ve společnosti slušelo. Redakce eXtra.cz byla u toho.

Jiří Langmajer: Na premiéru vyvedl hned tři ženy

Jiří Langmajer se ukázal po delší době opět ve společnosti, na slavnostní premiéru filmu Po čem muži touží 2 ovšem nevyvedl svou manželku Adélu Gondíkovou, ale hned tři ženy, a to své dvě dcery Julii a Terezu, ale také svou nevlastní dceru Nelu Brouskovou. Je znát, že ač holky nepojí pokrevní pouto, tak si velmi dobře rozumí.

Tři krásné dcery z předchozích vztahů

Dospělé dcery Julii a Terezu má Jiří Langmajer se svou bývalou manželkou Kamilou, se kterou se rozvedl po 23 letech soužití, a to právě kvůli své aktuální manželce, herečce Adéle Gondíkové, v níž našel svou spřízněnou duši.

Také Adéla Gondíková má z bývalého manželství s Ondřejem Brouskem dceru, a to krásnou Nelu Brouskovou, která má ve tváři spíš rysy svého otce, ale nemůže se jí zapřít obrovský úsměv, jenž zdobí i její maminku.

Přestože Langmajerovi ani Gondíkové předchozí vztahy nevyšly, jejich děti jim dělají velkou radost. O to šťastnější rodiče musí být, když vidí, že spolu jejich dcery velmi dobře vycházejí. Ostatně, přesvědčte se v galerii sami.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy