Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jiří Krampol zahání žal na dovolené: Musel jsem změnit prostředí, padala na mě deka

Jiří Krampol zahání žal na dovolené: Musel jsem změnit prostředí, padala na mě deka
Zdroj: profimedia
+ Dalších 15 fotografií
smutek
V těchto dnech měl Jiří Krampol (82) trávit léto po boku své manželky Hany Krampolové (†59) na Vysočině, nakonec ale kvůli jejímu nečekanému úmrtí odjel sám. Se smutkem mu pomáhá i biskup.

Jiří Krampol načerpává síly

„Jsem v hotelu ve Valeči s kamarády, třeba s hercem Jiřím Markem. Je to celé smutné, co se stalo, doma by na mě padala deka, tak jsem změnil prostředí,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol

„Je tu nádherně a mají tu všude perfektně čisto. Hodně se procházím a každý den jdu do bazénu a do vířivky, viděl jsem se i s váženým biskupem Janem Hradilem, to je hrozně chytrý pán,“ pochlubil se herec.

Biskup Jiřího Paroubka

Jan Hradil je biskupem církve husitské v Bratislavě a je poměrně známou postavou. Před třinácti lety oddával Jiřího Paroubka, křtil mu i dceru. V roce 2010 se přetřásala kauza, kdy půjčil tři čtvrtě milionu korun tehdejšímu hejtmanovi Michalu Haškovi

Média v té době řešila, jestli se dvacet let úřadující starosta Újezdu u Brna nemohl dopustit střetu zájmů kvůli své firmě s laboratořemi, jež získávala práci od krajských nemocnic. Oba to ale popřeli.

Duchovní útěcha

Jako věřící ale zkroušenému herci nyní jistě předal duchovní poselství, které by ho mohlo potěšit a trošku zmírnit jeho žal.

Ze začátku jsem byl až překvapený, jak jsem to zvládal, po pár dnech to ale na mě dolehlo. Musím víc pracovat, abych neseděl doma sám a neměl čas myslet na hlouposti,“ svěřil se už před pár dny Jiří Krampol.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy