Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jiří Krampol truchlí: Jeho manželka Hana Krampolová náhle zemřela ve věku 59 let

Jiří Krampol truchlí: Jeho manželka Hana Krampolová náhle zemřela ve věku 59 let
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
neštěstí
V pondělí večer ve věku 59 let náhle zemřela Hana Krampolová. Informaci o smrti manželky Jiřího Krampola (82) potvrdil hercův spolupracovník a fotograf Miloš Schmiedberger. Hana skonala ve svém bytě poblíž Staroměstského náměstí manželovi v náruči.

Jiřího Krampola zasáhla náhlá smrt manželky Hany Krampolové Ta náhle naposledy vydechla v pondělí v půl sedmé večer ve svém bytě a v náruči svého milovaného muže. Informaci o její smrti potvrdil webu Super.cz fotograf Miloš Schmiedberger.

Smutnou zprávu sdílel na sociálních sítích i Jiří Marek. „Před chvílí volal Jirka, že Hanka večer náhle doma zemřela. Je nám to všem moc líto, moc se těšila na společnou dovolenou od půlky srpna na zámku Valeč, kde chtěla posílit chatrné zdraví. Sbohem, Haničko, měli jsme tě rádi,“ napsal přítel Krampolových.

Psychické problémy

Letité problémy se závislostmi se Haně Krampolové dlouho podepisovaly nejen na psychice, ale i na jejím vzhledu. Několikrát byla v léčebně, v níž pobývala i během pandemie koronaviru. „Zatím to vypadá, že dokud neskončí koronavirus, tak se odtud nehnu. Na propustku jsem byla doma naposledy začátkem února, teď už jezdit domů na víkendy nemůžu. Doktorka mi zrovna včera řekla, že teď ani nemůžu vůbec chodit kouřit, celé oddělení je v karanténě. Ani kdybych jela na místo, kde kouříme, výtahem a s rouškou, tak to nepůjde, protože bych prý nemohla kouřit s rouškou na puse. A vlastně nesmíme ani z pokojů mezi další pacientky. Jsem nervózní,“ řekla pro eXtra.cz v dubnu.

Svéprávnost

Ačkoliv se Hana Krampolová dle svých slov snažila velmi omezit kouření i popíjení alkoholu, Jiří Krampol se loňského roku svěřil s tím, že usiluje o částečné omezení svéprávnosti. „Jde o situace, kdy si nemocný neuvědomuje závažnost své choroby. Myslí si, že je zdravá, což není. Na rozhodnutí justice se čeká, vleče se to, ale je to na dobré cestě. Člověk, který má vřed na dvanáctníku a kouří osmdesát cigaret denně, ten musí být léčen i nedobrovolně,“ řekl herec, který se svou ženou prožil dlouhých 27 let.

DÁLE ČTĚTE:

Jiří Krampol pro eXtra.cz o úmrtí manželky: Štípal jsem ji do ucha, zasténala, byla pryč

Smrt manželky Jiřího Krampola: Zemřela mu v náručí, co ji zabilo

Související články

Další články